Медики назвали причину смерті Іллі Олейникова

Медики назвали причину смерті Іллі Олейникова

Актора поховають 14 листопада.

Медики лікарні, в якій помер російський естрадний актор і телеведучий, народний артист Російської Федерації Ілля Олейников встановили, що відомий артист помер в результаті важкої хвороби легенів - пневмонії. Страшний діагноз Олейникову поставили ще в червні, але актор нікому не говорив про свою хворобу. Адже не хотів, щоб до нього ставилися як до хворої людини.

Він до останнього продовжував працювати: ще 29 жовтня він був на знімальному майданчику передачі "Городок". В перервах між зйомками актор лягав до лікарні і навіть пройшов курс хіміотерапії.

Читайте також: Помер знаменитий актор і ведучий Ілля Олейников

Та нещодавно актору стало зовсім зле. Його відвезли в лікарню прямо із зйомок - артист прийшов на роботу з температурою 40 градусів. Ослаблений хіміотерапією організм не витримав навантажень. До того ж, відомо, що у актора були проблеми з серцем. В результаті Олейников впав у кому, лікарі підключили його до апарату штучної вентиляції легенів. Лікарі добу боролися за життя Іллі Олейникова, але врятувати його так і не змогли.

Дивіться також: В Петербурзі помер легендарний творець програми "Городок" Ілля Олейников

Прощання з Іллею Олейниковим відбудеться в Санкт-Петербурзі в середу, 14 листопада. Про це у своєму "Твіттері" повідомив син Олейникова Денис Клявер. Траурна церемонія буде проходити в петербурзькому Театрі естради з 11 до 13 годин.

Повʼязані теми:

Наступна публікація