Google попереджатиме про повені та землетруси

Google попереджатиме про повені та землетруси

Google тепер повідомлятиме про стихійні лиха / Фото: AFP

Користувач зможе бачити карту, на якій спеціальними іконками відзначені зони актуальних стихійних лих.

Інтернет-компанія Google запустила сервіс інформування про землетруси, повені та інші стихійні лиха Public Alerts, інтегрований з наявним картографічним сервісом Google Maps, повідомляє корпоративний блог Google.

На сторінці сервісу Public Alerts користувач може бачити карту, на якій спеціальними іконками позначені зони актуальних стихійних лих, які відбуваються в даний момент або прогнозуються синоптиками.

В рамках сервісу передбачено пошук інформації - користувач може ввести запит, який його цікавить, у рядок пошуку, аналогічний наявному в Google Maps.

Розширений пошук інформації в сервісі реалізується за кількома критеріями - типом стихійного лиха або погодних умов, місцем розташування, датою.

Користувач може ввести своє географічне положення вручну, знайти його на карті або скористатися функцією геолокаційного сервісу.

Читайте: Google пильно стежитиме за користувачами на всіх сервісах

Одночасно із запуском сервісу Public Alers доступна інформація про погоду та загрози землетрусів і повеней від Національного управління океанічних і атмосферних досліджень США (NOAA), Національної метеорологічної служби США і Геологічної служби США (USGS).

Якщо користувач шукає інформацію про те чи інше стихійне лихо у своєму регіоні на Google Maps і якщо одна із зазначених організацій опублікувала попередження про таке лихо, ця інформація буде першою в результатах пошуку.

Незважаючи на те, що найбільш докладна інформація про погоду розміщена зараз на Public Alerts для США, дані про стихійні лиха в інших країнах світу також можна знайти в Public Alerts.

Наприклад, на момент написання матеріалу Public Alers повідомляв про землетруси на півночі Італії, в Аргентині та Індонезії.

При натисканні на будь-який з результатів пошуку Public Alerts продемонструє детальну інформацію про стихійне лихо або його загрозу, включаючи зону поширення, загальні дані про такі погодні умови, рекомендовані дії за них і посилання на сайти метеорологічних служб.

Сервіс поки працює в тестовому режимі, і Google планує залучати метеорологічні служби інших країн і різні організації до збору інформації для нього.

Повʼязані теми:

Наступна публікація