Характеристики планшетника Google достроково потрапили в інтернет

Дата публікації
Перегляди
1616
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Характеристики планшетника Google достроково потрапили в інтернет

Планшет Nexus 7, зображення з блогу Gizmodo Australia / Фото: Gizmodo

Ціна планшету з 8 Гб пам'яті складе у США 199 доларів, з 16-ма – 249 доларів.

В інтернет достроково потрапили характеристики бюджетного планшета Google, який компанія може подати на конференції Google I/O.

Більш дешевий порівняно з іншими мобільними пристроями планшет буде носити назву Nexus 7. Число сім у назві говорить про діагональ екрана, кут огляду якого складає 178 градусів. Пристрій також використовує матрицю IPS із роздільною здатністю 1280 на 800 пікселів.

Nexus 7 працює на чотириядерному процесорі із тактовою частотою в 1,3 гігагерца, його оперативна пам'ять становить 1 Гб. За даними блогу, планшет зможе працювати автономно до дев'яти годин.

Пристрій також має вбудовану камеру з роздільною здатністю 1,2 мегапікселя та модулем бездротового зв'язку NFC із попередньо встановленим клієнтом платіжного сервісу Google Wallet в американських версіях пристрою. Виробником планшета виступить компанія Asus.

Читайте: Дизайнери створили футуристичний концепт нового iPhone 5 (відео)

У продаж планшет вийде у двох модифікаціях - із внутрішньою пам'яттю 8 та 16 Гб. Ціна першої версії складе у США 199 доларів, другої – 249 доларів, причому ціна пристрою в інших країнах поки що залишається невідомою.

Операційна система, на якій працює планшет, є новою версією Android під кодовою назвою Jelly Bean (Желейна цукерка).

Згідно з повідомленням у Gizmodo, технологічні подробиці про планшет стали відомі із внутрішнього документа, що розповсюджувався серед співробітників австралійських магазинів.

У цьому самому документі також зазначалося, що продажі Nexus в Австралії стартують в липні.

Інформація про випуск інтернет-гігантом Google бюджетного планшета поширюється у мережі приблизно з кінця 2011 року.

Nexus може стати прямим конкурентом пристроїв Kindle Fire та Nook Tablet, оскільки орієнтується на сектор недорогих планшетів.

За однакової ціни із зазначеними пристроями планшет Google буде перевершувати ці апарати за можливостями.

Наступна публікація