Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Компанія Microsoft придбала GitHub за $7,5 мільярда

Компанія Microsoft придбала GitHub за $7,5 мільярда

Відкритий код лишається серед пріоритетів розвитку сервісу.

Microsoft оформив придбання GitHub і пообіцяв, що ця платформа залишиться відкритою для всіх розробників. Сума угоди склала 7,5 млрд доларів США.

Керівник Microsoft Сатья Наделла заявив, що не збирається вводити обмеження з мов програмування, що використовують на GitHub. "Ми будемо розширювати можливості розробників на кожному етапі життєвого циклу розробки – від ідеї до спільної роботи і розгортання в проекту в хмарі. GitHub залишиться відкритою платформою, доступною для всіх розробників", - запевнив він і додав, що платформа розвиватиметься за рахунок партнерських каналів, глобальної хмарної інфраструктури та інших послуг Microsoft. "У підсумку ми запропонуємо більш широкій аудиторії інструменти і сервіси Microsoft для розробників", - обіцяє Наделла.

За розвиток GitHub відповідатиме Нет Фрідман – засновник середовища розробки Xamarin. Він і нинішній керівник GitHub Кріс Ванстрат, який стане технічним фахівцем в Microsoft, будуть підзвітні віце-президенту Microsoft Скотту Гатрі, який займається хмарними сервісами і штучним інтелектом в компанії. Профільні ЗМІ вже спрогнозували, що придбання GitHub дозволить Microsoft успішніше конкурувати з Amazon і її хмарним сервісом.

Відео Український школяр вразив Microsoft своїм винаходом

Залиште свій коментар

Вибір редакції