Telegram відновив роботу після збоїв

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Telegram відновив роботу після збоїв

telegram, телефон, соцмережі, Facebook / ТСН.ua

Інженери працюють над відновленням обладнання.

Доступ європейських користувачів до Telegram поступово відновлюється. Про це йдеться у повідомленні прес-служби месенджеру.  

У компанії наголосили, що  подання електрики на сервери поновлено.

"Всі інженери посилено працюють над відновленням обладнання після відключень. Telegram повертається до користувачів в Європі, на Близькому Сході і в країнах СНД", - йдеться у тексті заяви.

Раніше повідомлялося, що перебої в роботі серверів сталися через відключення електроенергії у передмісті Амстердама (Нідерланди). Частково була порушена і робота аеропорту Схіпхол.

Нагадаємо, 29 квітня засновник месенджера Telegram Павло Дуров повідомив про ймовірність збою через перегрів групи серверів. Він наголошував, що з проблемами можуть стикнутися користувачі з Європи. 

Раніше Таганський суд Москви задовольнив позов Роскомнадзору, постановивши заблокувати месенджер Telegram на території Росії. Компанія відмовляється надавати ключі ФСБ про розшифрування повідомлень. Російські провайдери почали блокувати доступ до месенджера Telegram на території Росії. Проте перші спроби стали невдалими: у Росії заблокували тисячі електронних адрес, але Telegram продовжував працювати.

Згодом користувачі Інтернету в Росії повідомили про проблеми з доступом до сайту Google

"Роскомнагляд" вимагає негайно заблокувати Telegram

"Роскомнагляд" вимагає негайно заблокувати Telegram

 

Наступна публікація