Богатирьова: Україна має себе боронити

Дата публікації
Перегляди
2466
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Богатирьова: Україна має себе боронити

Фото: Офіційний сайт Президента України

Україні погрожують рецесія економіки та збільшення безробіття.

Україна продовжує вести газові переговори з Росією, тому що має себе боронити.

Про це в ефірі одного із українських телеканалів заявила секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Раїса Богатирьова, коментуючи інформацію про те, що люди в більшості не пов'язують те, що в них поменшало грошей, з контрактами 2009 року.

Богатирьова ще раз підтвердила свою заяву, яку вона зробила раніше, ніби газові контракти витягують гроші з кишень українців.

Вона додала, що наразі перед Україною можуть постати загрози в разі невирішення питання про ціну на газ: "це і рецесія в економіці, це і збільшення безробіття, і все, що спостерігається в Європі".

"Україна мусить себе боронити. І саме для того, щоб такого не відбувалося, і для того, щоб збільшилися сьогодні реальні доходи громадян, в тому числі і студентів, які не мають високих доходів і мусять спиратися тільки на своїх батьків, ведуться сьогодні перемовини з Росією", - зазначила Богатирьова.

Нагадаємо, раніше Богатирьова заявила, що газові контракти 2009 року становлять реальну загрозу національній безпеці Україні.

Вона зазначила, що наслідками газової угоди також стало погіршення соціально-економічної ситуації в Україні та зменшення конкурентоспроможності українських товаровиробників.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2466
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація