Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман прийшов на з'їзд "Народного фронту"

Він подякував політсилі за підтримку уряду.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман виступив на початку з’їзду партії “Народний фронт”. 

Про це повідомляє УНІАН.

Він заявив, що партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» та «Народний фронт» борються «не за владу, а за успіх України». Також він подякував політсилі за підтримку уряду, зазначивши, що дві партії формують нові політичні традиції, коли відбувається діалог і коли є спільна робота. 

Гройсман похвалив лідера партії “Народний фронт” Арсенія Яценюка, зазначивши, що в 2014 році, коли він обіймав посаду прем’єр-міністра, «потрібна була рішуча воля для того, щоб взяти на себе відповідальність».

«Це не була боротьба за владу, це була рішуча позиція, щоб не дати розвалити країну, не дати її захопити, відновити її економічну міць, ухвалювати непопулярні рішення, за які, можливо, ще сьогодні не скажуть дякую — але це потребувало справжнього політичного лідерства. І такий лідер є — Арсеній Яценюк», - зауважив він.

Гройсман зазначив, що поки що людям в Україні живеться “дуже важко”, але уряд докладає всіх зусиль, щоб покращити ситуацію. При цьому він підкреслив, що необхідно зробити все для того, щоб в людей були “достойні зарплати”, щоб у них була робота, і “наша ціль - щоб українців було більше, щоб у нас зростала народжуваність”.

Звертаючись до членів уряду від “Народного фронту” та депутатів, Гройсман сказав: “Ми з вами боремося не за владу, а ми з вами боремося за успіх України”.

Також на з'їзді присутній лідер фракції "БПП" Артур Герасимов

Залиште свій коментар

Вибір редакції