Регіонал хоче подати в суд на чоловіка Тимошенко

Дата публікації
Перегляди
1372
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Регіонал хоче подати в суд на чоловіка Тимошенко

Юрій Болдирєв вивчає можливість судового позову проти Олександра Тимошенко

Нардеп від ПР Юрій Болдирєв обурений перекручуванням своїх слів.

Народний депутат від Партії регіонів Юрій Болдирєв вивчає можливість судового позову проти Олександра Тимошенко. Причиною стало, за його словами, перекручування слів про вбивство Євгена Щербаня.

"Він переплутав грішне з праведним. Він, посилаючись на мене, почав говорити дурниці про те, що Брагіна та Щербаня вбили, як він каже, "донецькі". Насправді і Брагіна, і Щербаня вбили на замовлення Лазаренка.  І друге (вбивство Євгена Щербаня на замовлення Лазаренка – ред.) доведене судом, а про перше (вбивство Брагіна на замовлення Лазаренка – ред.) мені розповідав сам Женя Щербань, після того як Брагіна та ще десяток людей підірвали на стадіоні", – наголосив Болдирєв.

За словами Болдирєва, наразі він вивчає можливість судового позову до Тимошенка.

"Він посилається на мою заяву, якої ніколи не було. Дійсно, я розповідав про своє спілкування з Щербанем відносно того, якою він бачив ситуацію з убивством Брагіна, і як він пророкував власну смерть, мої слова були опубліковані. Тобто, я говорив про те, що Брагіна та Щербаня вбили на замовлення Павла Лазаренка. А Олександр Тимошенко, посилаючись на мене, стверджує, що їх вбили "донецькі", – зазначив нардеп.

Раніше перший заступник Генпрокурора України Ренат Кузьмін заявив, що екс-прем'єр Павло Лазаренко організував вбивство Євгена Щербаня та Вадима Гетьмана. Він нагадав, що вбивство Щербаня було здійснено бандою Кушніра. Це, за його словами, відома банда кілерів, яка скоювала убивства.

"Я нагадаю, які вбивства вони скоїли: убивство Щербаня, донецького бізнесмена Момота, відомого банкіра Гетьмана. Це все одна банда. Я звертаю увагу, що є вироки суду та є свідчення і достатньо даних про те, що ці злочини були замовлені прем'єр-міністром Павлом Лазаренком, який діяв в інтересах компанії ЄЕСУ та Юлії Тимошенко", – повідомив Кузьмін.

Генеральна прокуратура вивчає заяву Руслана Щербаня, сина Євгена Щербаня, про причетність Тимошенко до замовлення вбивства її батька.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1372
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація