Табачник про синці Тимошенко: грим і пудра роблять дива

Дата публікації
Перегляди
2587
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Табачник про синці Тимошенко: грим і пудра роблять дива

Табачник не вірить у справжність синців Тимошенко / Фото: facebook.com/Портніков

Міністр підкреслив, що не став би будувати звинувачення на підставі одних лише фотографій.

Міністр освіти і науки Дмитро Табачник не вважає, що по фотографіям синців Юлії Тимошенко не можна визначити – були побої насправді чи ні.

Про це він сказав у п'ятницю, 18 травня в ефірі одного із телеканалів.

"Я не працював на телебаченні, але в мене дружина має деяке відношення - 31 сезон працює в театрі. Тому я дуже добре знаю, що таке грим і грим кіношний, і грим телевізійний", - додав міністр.

"Давайте собі зазначимо, по-чесному, без України і без політики, може по фотографії хоча б один у світі експерт судовий, юридичний, відповідальна особа, по фотографії визначити, були побої чи ні? Ніхто ніколи не дивився фільмів про Барбаросса, про Першу, Другу світові війни і не знає, що за допомогою гриму і пудри кіно і телебачення роблять дива", - заявив Табачник.

Він уточнив, що не поспішав би будувати звинувачення на підставі фотографій.

У свою чергу депутат від НУНС Микола Катеринчук запитав, де Тимошенко могла намалювати собі такі синці, адже у неї в камері ведеться відеофіксація.

На що депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко заявила, що "в туалеті немає". "Там є кілька зон, куди камера не добиває. Тому давайте не обманювати", - додала вона.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2587
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація