Тимошенко судитимуть в Харкові

Дата публікації
Перегляди
5245
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тимошенко судитимуть в Харкові

Слідчі поспішають передати чергову справу Тимошенко на розгляд одного із судів у Харкові / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Захист Тимошенко вже почав ознайомлення з матеріалами кримінальної справи про діяльність ЄЕСУ.

Новий судовий процес над екс-прем'єром Юлією Тимошенко проходитиме в Харкові, повідомив її адвокат Сергій Власенко.

"Сьогодні в чергове приходили слідчі, які сказали, що в них є вказівка швидко закінчити ознайомлення з матеріалами справи (про діяльність ЄЕСУ – прим. ред.) для того, щоб передати цю справу на розгляд одного із судів у Харкові", - сказав Власенко журналістам.

За його словами, слідчі не встановили конкретні строки, однак наполягли на пришвидшенні процесу ознайомлення з матеріалами справи.

Власенко наголосив, що поки захист Тимошенко ознайомився з половиною одного тому кримінальної справи, і скільки часу знадобиться на решту, він не може поки сказати.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович у Давосі, коментуючи питання про кримінальні справи Тимошенко, зауважив, що "вони будуть передані в суди найближчим часом".

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко вже засуджена Печерським райсудом Києва до 7 років позбавлення волі за перевищення владних повноважень при підписанні газових контрактів з Росією в 2009 році. Вона відбуває термін покарання у Качанівській виправній колонії на Харківщині. Зараз щодо неї розслідується ще декілька справ за різними епізодами.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5245
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація