Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії вже почали обирати президента

За попередніми прогнозами, у виборах може взяти участь понад 100 млн осіб

У РФ вже у розпалі президентські вибори. Першими відкрилися виборчі дільниці на Далекому Сході, повідомляє "Інтерфакс".

Нагадаємо, нині у виборчому бюлетені містяться прізвища восьми кандидатів. Серед них чинний президент Володимир Путін, який проходить як самовисуванець, лідер ЛДПР Володимир Жириновський, кандидат від КПРФ Павло Грудінін, бізнес-омбудсмен і голова "Партії Роста" Борис Титов, кандидат від "Громадянської ініціативи" Ксенія Собчак, коммуніст Максим Сурайкін, кандидат від "Російського загальнонародного союзу" Сергій Бабурін та лідер фракції "Яблуко" Григорій Явлінський.

Така кількість кандидатів є рекордною, оскільки до цього часу у списках було максимум семеро осіб.

Вибори президента Росії відбудуться  у всіх 85 регіонах, на більш ніж 97 тисячі 300 виборчих дільницях на території РФ та на 401 ділянці за кордоном. За попередніми прогнозами, у них може взяти участь понад 100 млн осіб.

Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що в Україні вибори російського президента не відбудуться.  До дипустанов Росії в Києві, Харкові, Одесі та Львові допускатимуться виключно особи з дипломатичним статусом.

ВідеоЄС не визнає так звані вибори президента Росії в окупованому Криму

Європейський Союз не визнає так звані вибори президента Росії в окупованому Криму. Про це заявила високий представник Європейського Союзу із закордонних справ та політики безпеки Федеріка Могеріні. Вона перебуває з візитом у Києві і вже провела зустрічі з міністром закордонних справ, прем’єр-міністром та президентом.

ЄС не визнає так звані вибори президента Росії в окупованому Криму

Залиште свій коментар

Вибір редакції