Вибухівку "васильківським терористам" міг підкинути екс-майор Мельниченко

Дата публікації
Вибухівку "васильківським терористам" міг підкинути екс-майор Мельниченко

"Васильківські терористи" дали свідчення проти Миколи Мельниченка

Підсудні у так званій справі "васильківських терористів" заявили, що екс-майор Микола Мельниченко причетний до підкидання в офіс "Патріота України" вибухівки.

Микола Мельниченко причетний до провокації щодо підкидання в офіс так званих "васильківських терористів" саморобного вибухового пристрою та листівок із закликами вчинення терористичних актів.

Про це Газета.ua повідомили у прес-службі "Патріоту України".

"Екс-майор Мельниченко давно мав свої політичні цілі у Василькові, але його методи були досить специфічними. Він неодноразово обіцяв Мосійчуку та іншим політичним діячам міста Василькова підкинути вибухівку, зброю та наркотики з ціллю прибрати з політичної арени міста "неугодних", - пояснили в організації свій мотив обвинувачення екс-майора.

За словами патріотівців, коли підсуднім стало відомо, що Мельниченко оголошений в державний розшук і ще не покинув межі країни, Мосійчук звернувся до працівників СБУ з вимогою затримати і допитати Мельниченка у справі так званих "васильківських терористів". Мосійчук також нібито розповів, де переховується екс-майор Держохорони.

Разом з тим, за інформацією "Патріоту", слідство вперто відмовлялося допитувати Мельниченка, а оперуповноважений СБУ Дмитро Єрмакович на це відповів: "Хай його з Головного управління шукають".

Крім того, підсудні заявили, що, перебуваючи в Київському обласному управлінні СБУ в період з 26 по 30 вересня, вони нібито бачили у вікно, як прогулюючись по вулиці Шутова, Єрмакович дружньо розмовляв з Мельниченком.

Наступна публікація