Тимошенко перебуває у важкому психо-емоційному стані - Протасевич

Дата публікації
Перегляди
2525
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тимошенко перебуває у важкому психо-емоційному стані - Протасевич

Віце-президент Європарламенту поїхав від Тимошенко / Фото: lenta.mk.ua

Віце-президент Європарламенту, який перебував з візитом в палаті Юлії Тимошенко, розповів подробиці зустрічі.

Віце-президент Європарламенту Яцек Протасевич завершив зустріч з екс-прем'єркою Юлією Тимошенко у клініці "Укрзалізниці" і покинув територію лікарні.

Віце-президент Європарламенту Яцек Протасевич обговорював з Тимошенко умови її перебування в лікарні, пропозиції президента Європарламенту Мартіна Шульца, а також відносини України та ЄС та їх майбутнє.

"По-перше, ми говорили про умови, в яких знаходиться пані Тимошенко в лікарні, по-друге, я питав чи потрібні їй додаткові лікарі, як запропонував пан Шульц. По-третє, погодилася б вона на приїзд представника Європарламенту на розгляд касації по її справі. Це теж пропозиція пана Шульца. І нарешті, ми говорили в цілому про відносини Україна та ЄС та їх майбутнє", - повідомив Протасевич.

За його словами, екс-прем'єрка сказала, що не потребує додаткової медичної допомоги, оскільки повністю приймає лікування, запропоноване доктором Лутцом Хармсом і німецькими лікарями.

Крім того, за словами Протасевіча, вона не проти, щоб на розгляді касаційної скарги в суді був присутній відомий європейський політик, але вважає, що це має бути незалежна, неупереджена людина, авторитет якої не викликає сумніву.

Відповідаючи на питання про стан здоров'я Тимошенко, Протасевіч зазначив, що вона знаходиться "в дуже важкому психо-емоційному стані".

"Пані Тимошенко в дуже важкому психо-емоційному стані. Присутність камер, як відкритих, так і прихованих (вона впевнена, що є приховані камери) - все це не сприяє її одужанню", - зазначив він.

Разом з тим, віце-президент Європарламенту сказав, що бачив тільки три відкриті камери відеоспостереження: дві встановлені в коридорі і одну в палаті, де знаходиться Тимошенко.
Він наголосив, що сам прихованих камер не бачив ні в тому приміщенні, де була зустріч з Тимошенко, ні в кімнаті, де проходять процедури, ні в інших приміщеннях, але екс-прем'єрка стверджує, що там є приховані камери відеоспостереження.

У той же час заступник начальника управління Державної пенітенціарної служби в Харкові Андрій Лапінський заявив, що Протасевич подякував тюремникам і лікарям за умови, в яких лікують Тимошенко.

"Спілкувалися вони з Юлією Володимирівною близько двох годин. Після спілкування Яцек Протасевич висловив подяку керівництву лікарні та пенітенціарної служби за те, що дали йому без обмеження час для спілкування з Юлією Володимирівною. Він також відзначив комфортні умови, створені в лікарні, і медичне забезпечення ЦКБ № 5. Він сказав, що все, що бачив, відповідає європейському рівню і в таких умовах, на його думку, лікування повинно мати позитивну динаміку ", - сказав Лапінський.

Він також додав, що зустріч Тимошенко з Протасевичем проходила без присутності третіх осіб, друга пацієнтка, яка знаходиться в одній палаті разом з Тимошенко, під час зустрічі перебувала в іншому приміщенні.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2525
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація