Білоруські вболівальники неймовірно підтримали Україну (відео)

Фанати кричали "Слава Україні" та співали революційні пісні.

Неперевершений прийом Україні влаштували вболівальники збірної Білорусі. Хлопці підтримали нашу країну разом з "синьо-жовтими" фанатами під час матчу відбору на Євро-2016 Білорусь - Україна.

Зі стартових хвилин матчу вболівальники вразили виконанням хіта ультрас "Путін - х*йло". Причому, згодом пісню про президента-агресора співали ще кілька разів.

Крім того, білоруські фанати влаштували патріотичну перекличку з нашими, скандуючи "Слава Україні! Героям слава!". У відповідь українці підтримували білорусів вигуком "Беларусь - Жыве!".

Ще над ареною звучали революційний хіт "Ляписа Трубецкого" "Воины света", а також перекличка "Разом назавжди". А ще на стадіоні не обійшлося без улюбленої забави наших уболівальників "Хто не скаче - той москаль"!

Нагадаємо, Україна перемогла Білорусь з рахунком 2:0. На 82-й хвилині автогол записав на своє ім'я Олександр Мартинович. А в компенсований час забив Сергій Сидорчук.