Жінки проти Цезаря

Дата публикации
Просмотры
1793
Поделиться:
WhatsApp
Viber
Жінки проти Цезаря

Якщо ти жінка, то ти геній апріорі, і це не підлягає обговоренню, вважає Олена Концевич. Жінкам треба тільки навчитися конвертувати свою геніальність.

Юлій Цезар, чоловік вельми мудрий, котрий навіть чогось вартий у світовій історії, славився своїм умінням робити кілька справ одночасно. Наприклад, читав філософські трактати і диктував нові укази, дивився гладіаторський бій і одним оком поглядав на танцівниць. Або, там, їв виноград, слухав музику і цілував Клеопатру. Це, звісно, дуже важливі справи для державного діяча. Сучасні жінки здебільшого державними діячами не є, проте славляться своїм умінням робити не просто кілька речей, а КУПУ речей одночасно. Та чомусь ніхто їх за це не уславлює, і в підручниках історії про це не написано.

Хтось може пояснити такий феномен унікальністю жінки як створіння, загадкою природи, над котрою не одне тисячоліття б'ються вчені з генетиками, і ще досі тієї загадки не розгадали. Хоча вчені приходять до спільної думки, що цей так званий феномен – ніщо інше, як просто здатність мозку швидко перемикатися з однієї задачі на іншу. До чого ж, це і й Цезаря стосується – мовляв, зони мозку відповідають за різні типи задач, і коли ви одним вухом слухаєте Андрія Малахова по телевізору, при цьому прасуєте і даєте цінні вказівки дитині, котра збирається в школу, – тут нема феномену, просто банальні біологічні процеси.

Ті, хто вигадав цю муру про процеси, надто захопились своїми атомами і пробірками, і аж ніяк не беруть до уваги те, що таки жінка – не якийсь там імператор. Жінка – створіння унікальне. Який чоловік здатен влаштувати вам скандал через те, що у нього немає діамантових сережок, а потім щиро радітиме букету подарованих ромашок? Є такий анекдот: потрапила якось дружина до лікарні на кілька днів. Чоловік вранці прокинувся, нагодував дітей, відвіз їх до дитсадка і у школу, поїхав на роботу, після роботи зробив покупки, забрав дітей із школи та з садка, приїхав додому, приготував вечерю, нагодував дітей, кота й собаку, прибрав у домі, загрузив пралку, повечеряв, ліг на ліжко і з жахом подумав: "Боже, невже після всього цього має бути ще й секс?!"

Жінки можуть все. Те, що вони не надто люблять це демонструвати, нічого не означає. Адже навіщо давати чоловікам карти в руки? Коли поруч тебе живе геній у плоті, мало хто цим не скористається, замість просто так захоплюватися їхньою унікальною поліфункціональністю. Бо, наприклад, скільки цікавого можна придумати, аби зробити вдалу інвестицію у ніжні жіночі ручки, котрі можуть стільки корисного. Наприклад, ваша дружина вміє одночасно робити манікюр і гортати новий Cosmopolitan (а це вміють всі жінки, зуб даю)? Намовте її піти з роботи продавця взуття і влаштуйте секретаркою до крутого знайомого – вона зможе прекрасно відповідати на дзвінки і вести співбесіди. Головне, щоб ваш крутий знайомий не виявився надто крутим і вона не пішла до нього від вас. Дружина з швидкістю блискавки набирає подружкам повідомлення в соцмережах, не відволікаючись від улюбленого серіалу? Порадьте їй іти стенографісткою в залу суду – там швидкі друкарські навики згодяться, а драми трапляються незгірш "Санта-Барбари". Благовірна вміє одним махом робити з дитиною математику, пекти пиріг і варити борщ? Попросіть її хоч раз піти з вами на вихідні в гараж! Вона зможе вправно навести лад у ваших інструментах, вимити вашу стару "копійку", і заодно "забити козла" з занудним сусідом по гаражу Петровичем, доки ви питимете пиво з мужиками.

Ну, і, звісно, телефон. Як можна у цьому переліку позбавити жіноцтво розмов по мобільному? Це було б аномалією – телефон вигадали однозначно не Александр Белл, і ніякий не містер Грей із Чикаго, а прекрасні дами, котрим, погодьтеся, не завжди зручно ходити одна до одної у гості, щоб потеревенити. А потреба у цьому є нагальна, бо ми, жінки, можемо розмовляти по телефону ЗАВЖДИ. Що б ми не робили при цьому – варили, перевіряли пошту, пили каву, місили тісто чи вели машину. Однак жінка і машина – це тема, варта окремого обговорення. 

Похожие темы:

Статья из подборки новостей:
Блог Олены Концевич
Дата публикации
Просмотры
1793
Поделиться:
WhatsApp
Viber
Следующая публикация