Австралійські депутати встановили біля парламенту гігантський унітаз

Велетенський унітаз символізує зв'язок між доступом до санітарії та запобіганням смертності

Депутати федеральних зборів приєдналися до довгої черги в туалет з метою нагадати про те, що в усьому світі нормальний доступу до засобів санітарії не мають 2,6 мільярди людей.

Гігантський унітаз біля будівлі парламенту в Канберрі символізує проблему бідності в усьому світі, вказуючи на зв'язок між доступом до гідної санітарії та запобіганням смертності.

Студенти, пенсіонери, вчителі, водопровідники, співробітники гуманітарних організацій і лідери церков взяли участь у заході, організованому "Голосом за справедливість".

Зв'язок між доступом до засобів санітарії та рівнем смерті — очевидний, зазначив австралійський координатор акції Джон Беккет, додавши, що смерть приблизно двох мільйонів щорічно вмираючих дітей можна запобігти.

Група закликає уряд Австралії до 2015 року збільшити розподіл допомоги, пов'язаної з водопостачанням та санітарією до 500 мільйонів доларів.

Нагадаємо, у червні Світовий банк погіршив свій прогноз по темпах скорочення частки бідного населення, підрахувавши, що в 2011 році рівень бідності може скоротитися не до 11,2%, а до 12,4%.

Читайте також:

У США налічується 46 млн людей за межею бідності

У Росії нарахували 23 мільйони бідняків

Кожній десятій українській родині не вистачає грошей на їжу

Українці виявились біднішими за росіян, але заможнішими за китайців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: