Чавес попередив імперіалістів: Венесуела - не Лівія

Уго Чавес заявив, що у Венесуелі ніколи такого не буде, як в Лівії.

Венесуела визнає "тільки один лівійський уряд - той, яким керує Муаммар Каддафі". Про це заявив президент Венесуели Уго Чавес на засіданні Ради міністрів. Нагадаємо, сили повстанців  взяли резиденцію Каддафі в Тріполі, проте ні самого полковника, ні його синів там не виявилося.

Як повідомляє телебачення Венесуели, лідер боліваріанської революції попередив, що в його країні ніколи не повториться те, що відбулося в Лівії.

"Деякі божевільні заявляють, що Чавес такий же, як Каддафі, тому Венесуела - це та ж Лівія, проте цей номер у них не пройде, ця формула не спрацювала і ні за що не спрацює ні у імперії, ні у її лакеїв", - запевнив президент.

За його словами, події в Лівії є результатом стратегії імперіалістів, які стравлюють народи, як собак.

"Імперіалісти довели Лівію до громадянської війни, влаштували там собачу війну за допомогою найманців і зброї", а тепер "забирають у неї валютні запаси і нафту", заявив Чавес.

При цьому він зазначив, що західні держави "витерли ноги об елементарні принципи міжнародного права, наплювали на них і забули про їхнє існування". Події в Лівії стали "поверненням в печерну еру", вважає венесуельський лідер.

Нагадаємо, що місцезнаходження Каддафі в ці дні нікому не відомо, однак кілька днів тому світові ЗМІ припускали, що він збирається втекти до Венесуели.

Читайте також:

Уго Чавесу оголосили війну і він "прийняв виклик"

Чавес покликав усіх революціонерів у Twitter

Чавес заявив, що Бог - венесуелець

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: