Лідер Палестини відмовився від компромісу з Ізраїлем

"Близькосхідний квартет" переконав прем'єра Ізраїлю Біньяміна Нетаніягу піти на ряд поступок Палестині. Проте Махмуд Аббас від всіх запропонованих компромісів відмовився

Президент Палестинської національної адміністрації Махмуд Аббас відмовився піти на компроміс з Ізраїлем напередодні можливого голосування Генасамблеї ООН з питання про незалежність палестинської держави. Про це повідомляють ізраїльські ЗМІ.

Як повідомляється, "близькосхідний квартет" (США, Росія, ЄС та ООН) у неділю, 18 вересня, переконав прем'єра Ізраїлю Біньяміна Нетаніягу піти на ряд поступок Палестинської автономії і продовжити мирні переговори з Махмудом Аббасом.

Зокрема, "квартет" у складі вищих дипломатичних представників запропонував Нетаніягу відмовитися від визначення Ізраїлю як "єврейської держави" і зупинитися на формулюванні "дві держави (Ізраїль і ПНА – ред.) для двох народів ".

Також члени "близькосхідного квартету" переконали ізраїльського прем'єра розглянути можливість переходу до кордонів 1967 року між Ізраїлем і ПНА. При цьому при проведенні нового кордону дипломати запропонували врахувати "демографічну обстановку" в регіоні.

Крім того, "квартет" запропонував почати двом сторонам шестимісячні мирні переговори. Однак, за словами Нетаніягу, для досягнення домовленостей між Ізраїлем і автономією термін переговорів необхідно збільшити до року.

Проте президент Палестинської автономії від всіх запропонованих компромісів відмовився, повідомивши про твердий намір добитися розгляду ООН питання про надання Палестині незалежності. Члени "близькосхідного квартету", в свою чергу, неодноразово заявляли, що односторонньо оголошення ПНА незалежності тільки нашкодить відносинам автономії з Ізраїлем.

Голосування з надання незалежності Палестинської автономії на Генасамблеї ООН може відбутися в Нью-Йорку до кінця вересня.

Читайте також:

ХАМАС дав зрозуміти, що поки не хоче незалежності Палестини

Сальвадор визнав незалежність Палестини

"Ісламський джихад" оголосив про перемир'я з Ізраїлем

Палестина домагатиметься в ООН визнання незалежності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: