Лукашенко відмовився помилувати мінських терористів

Дата публікації
Перегляди
2480
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Лукашенко відмовився помилувати мінських терористів

Лукашенко відмовився помилувати засуджених до смертної кари за теракти в метро / Фото: AFP

Один із засуджених до смертної кари не визнав своєї провини.

Президент Білорусії Олександр Лукашенко відмовився помилувати Дмитра Коновалова та Владислава Ковальова, засуджених до смертної кари у справі про теракт в мінському метро.

Ковальов і Коновалов були визнані винними в терактах в мінському метро 11 квітня 2011 року, в День незалежності 3 липня 2008 року і у Вітебську в 2005 році. 30 листопада 2011 Ковальов та Коновалов були засуджені до смертної кари вердиктом Верховного суду, який не підлягає оскарженню. Коновалова визнали винним у тероризмі, а Ковальова - в пособництві тероризму.

Ковальов своєї провини не визнав і подав на ім'я президента прохання про помилування. Коновалов прохання про помилування не подавав, визнавши провину у терактах 2008 і 2011 років.

В результаті вибуху в мінському метро на станції "Жовтнева" у 2011 року загинули 15 людей, більше двохсот людей отримали поранення. Під час вибухів у Вітебську постраждали близько 50 осіб, ніхто не загинув. При вибуху в День незалежності у Мінську постраждали 55 людей, 47 були госпіталізовані.

Правозахисники вказували на велику кількість нестикувань у справі Ковальова і Коновалова. Зокрема, на одязі Коновалова не вдалося виявити слідів вибухових речовин.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2480
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація