Лукашенко звинуватив Мєдвєдєва в непорядності

Білоруський президент звинуватив російського колегу в пересмикуванні його слів. Зокрема він спростував, що привселюдна пообіцяв визнати незалежність Абхазії та Південної Осетії.

Президент Білорусії Олександр Лукашенко звинуватив свого колегу Дмитра Мєдвєдєва в непорядності та недобросовісності.

Причиною стали висловлювання Лукашенка про визнання суверенітету Південної Осетії і Абхазії.

"Я не хотів би дискутувати на цю тему, просто російський колега недобросовісно і непорядно висмикує певні речі", - заявив Лукашенко.

За словами російського лідера, таку обіцянку Лукашенко дав у присутності керівників низки країн СНД. "Він сказав: "Я урочисто обіцяю, що я все зроблю за найкоротший час", - розповів президент Росії.

Лукашенко в зв'язку з цим вважав, що російський президент "висмикує певні речі". "Він тільки не сказав іншу частину. Я тоді сказав: не проблема для Білорусії визнати Абхазію і Південну Осетію. Але я йому перерахував всі проблеми, які у зв'язку з цим виникнуть у Білорусії по лінії з ЄС, США, СНД", - сказав Лукашенко журналістам у ході робочої поїздки до Мінської області.

За словами білоруського президента, він запитав у російського керівника, чи готова Росія допомогти Мінську подолати ці проблеми. Проте "Росія виявилася не здатна або керівництво Росії не захотіло йти на нівелювання, ліквідацію тих наслідків, які могли виникнути для Білорусії (у зв'язку з визнанням республік)", сказав Лукашенко.

"Ось така була розмова. А не те, що Лукашенко урочисто пообіцяв, але не зробив. До речі Лукашенко урочисто ніде не обіцяв, ніхто про це не чув. Урочисто - це коли привселюдно", - зауважив глава білоруської держави.

На початку серпня президент Мєдвєдєв заявив, що в ще в 2008 році президент Білорусії у присутності інших лідерів країн СНД пообіцяв визнати незалежність Південної Осетії й Абхазії, проте досі не зробив кроків у цьому напрямку.

Нагадаємо, за останні місяці Лукашенко часто піддавався критиці в ефірі російських державних телеканалів. Так, у липні в ефірі НТВ були показані документальні фільми "Хрещений батька" і "Хрещений батька-2", а по Russia Today - "Останній диктатор Європи".

Білоруська сторона неодноразово називала звинувачення на адресу Лукашенка, які містяться в згаданих фільмах, блюзнірськими і заснованими на висмикнутих з контексту фактах.

Читайте також:

Жириновський: досить годувати Україну і Білорусь

В Росії готують черговий порнофільм про Лукашенка

Мєдвєдєв відвідав Абхазію в річницю конфлікту з Грузією

Мєдвєдєв: Лукашенко обіцяв визнати Абхазію і Південну Осетію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: