Мін'юст РФ переплутав політичних піратів з морськими розбійниками

Міністерство юстиції РФ відмовило в реєстрації "Піратській партії Росії", пославшись на те, що її члени нападають на кораблі.

Міністерство юстиції РФ відмовило в реєстрації "Піратській партії Росії", пославшись на статтю 227 Кримінального кодексу, яка встановлює відповідальність за напад на морське або річкове судно.

Як зазначено у листі з відмовою в реєстрації, "піратство, відповідно до чинного законодавства, є злочинним діянням і відноситься до злочинів проти громадськості".

Також російський Мін'юст зазначив, що піратську партію планують створити злочинці, які засуджені за піратство і перебувають в місцях позбавлення волі, а таким особам заборонено бути засновниками, членами та учасниками громадських об'єднань.

На офіційному сайті піратської партії її представник Лола Вороніна так прокоментувала документ, отриманий від російських чиновників: "Світове піратське співтовариство вражено некомпетентністю Міністерства юстиції Росії, співробітники якого дозволяють собі називати морськими розбійниками членів піратських партій 41 країни світу, в тому числі Чехії, Німеччини, Англії, Франції".

"Мін'юст Росії допустив курйозну помилку – "Піратська Партія Росії" є піратською за ідеологією, прийнятою в усьому світі, а не партією піратів, що нападають на морські або річкові судна з метою заволодіння чужим майном. Невже вони справді вважають двох депутатів Європарламенту від Піратської Партії Швеції і безліч піратських партій по всьому світу злочинцями?", - додала вона.

Голова російських піратів Павло Рассудов повідомив, що вони мають намір подати на Мін'юст до суду.

"Відмова у реєстрації "Піратської партії Росії" ображає 15 000 членів партії, які Мін'юст назвав кримінальниками. Домисли Мін'юсту ми будемо оскаржувати в суді. "Піратську партію Росії" можна назвати піратами тільки за те, що ми маємо намір брати участь у виборах до Державної Думи шостого скликання і захопити човен, який розгойдують партії "Телевізора", - заявив Рассудов.

Читайте також:

Піратська партія Чехії запустила сайт PirateLeaks

Азаров відправить українські кораблі боротися з піратами

Пірати ініціювали створення альтернативного Інтернету

Італія узаконила блокування торрент-порталів з усього світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: