На "Марші мільйонів" побили журналістів НТВ

Дата публікації
Перегляди
2755
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На "Марші мільйонів" побили журналістів НТВ

Поліція заявляє про провокаторів, які нападають на журналістів і правоохоронців / Фото: РИА Новости

Московська поліція повідомляє про провокаторів, які кидають пляшки і каміння в журналістів та поліцейських.

Учасники "Маршу мільйонів" побили двох журналістів телекомпанії НТВ, які висвітлювали опозиційну акцію.

За даними прес-служби МВС Росії по Москві, люди також напали на пересувну телестудію каналу і спробували її перевернути.

Як пише в Twitter шеф-редактор порталу "Кремль.Орг" Павло Данилін, машина НТВ "стоїть на набережній і реально піддається атаці". Очевидці повідомляють, що автомобіль намагається виїхати, але йому заважають.

Окрім того, поліція повідомляє про провокаторів, які кидають каміння і пляшки в журналістів та поліцейських. "Вони ведуть себе вкрай агресивно", - йдеться в повідомленні прес-служби.

Четверо поліцейських постраждали. Всі вони звернулися за медичною допомогою з ударами і різаними ранами.

"Марш мільйонів" почався в Москві на Калузької площі в 15:00. Учасники маршу, які виступають проти російської влади та призначеної на 7 травня інавгурації Володимира Путіна, пройшли по Великій Якиманці до Болотної площі. На площі був запланований мітинг, однак він не відбувся через затримання.

Не доходячи до Болотної група опозиціонерів на чолі з координатором "Лівого фронту" Сергієм Удальцовим і блогером Олексієм Навальним оголосила "сидячий страйк". У поліції дії учасників акції назвали провокацією. У якийсь момент почалися зіткнення опозиціонерів з поліцією, Удальцов, Навальний, а також Борис Нємцов були затримані.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2755
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація