Philip Morris заплатить майже 14 мільйонів доларів за смерть курця

Одному з найбільших виробників сигарет в США компанії Philip Morris рекомендовано сплатити 13,8 млн доларів "жертві куріння".

Суд присяжних верховного суду округу Лос-Анджелес рекомендував американській компанії Philip Morris виплатити 13,8 мільйонів доларів штрафу дочці завзятої жінки-курця, яка померла від раку легенів.

Позивальницею у справі виступає Джоді Баллок. Її мати Бетті Баллок, що спочатку звернулася до суду, померла від раку легенів в лютому 2003 року.

Вона подала до суду на Philip Morris у квітні 2001 року, звинувативши компанію в обмані споживачів і закликавши до відповідальності за власну продукцію. Суд присяжних в 2002 році рекомендував компанії сплатити рекордний штраф у розмірі 28 млрд доларів, проте пізніше суддя зменшив суму до 28 мільйонів.

У 2008 році касаційний суд скасував попереднє рішення суду і направив справу на новий розгляд. У Philip Morris заявили, що навіть 28 мільйонів доларів є надмірною виплатою.

Присяжні повідомили, що озвучена ними сума - 13,8 мільйонів - є компромісом, оскільки частина вважає, що Philip Morris взагалі нічого не має платити, а інша частина - що виробник сигарет повинен сплатити мільярди.

64-річна Баллок почала палити з 17 років: її загальний стаж курця становить 45 років. Спочатку Баллок віддавала перевагу Marlboro, а потім перейшла на Benson & Hedges. Адвокати Philip Morris стверджують, що Баллок була здатна у будь-який час перестати курити і що згубні наслідки паління курцям добре відомі.

Читайте також:

Власника турецького бару застрелили за те, що він заборонив курити

У 2012 році курити буде заборонено по всій Європі

Зареєстрована перша жертва пасивного куріння

Сенат США завдав історичний удар по курінню в країні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: