Помер спадкоємець короля Саудівської Аравії

Саудівський кронпринц Султан бін Абдул-Азіз перебував у Сполучених Штатах на лікуванні. Смерть наслідного принца вже підтвердив офіційний представник королівської сім'ї.

У США помер саудівський кронпринц Султан бін Абдул-Азіз. Про це повідомили у американському Держдепартаменті.

Як повідомляється, Султан перебував у Сполучених Штатах на лікуванні. Смерть наслідного принца Саудівської Аравії вже підтвердив офіційний представник королівської сім'ї.

Точний вік спадкоємця саудівського престолу невідомий. Зокрема, CNN пише, що принц Султан помер у віці 81 року, інші ЗМІ повідомляють, що кронпринцу було 86 років. За даними Agence France-Presse, у 2004 році у кронпринца був виявлений рак товстої кишки.

Принц Султан займав пост заступника міністра авіації та оборони. Він повинен був вступити на престол після свого брата, чинного короля Саудівської Аравії Абдулли ібн Абдель Азіза, якому, як вважається, 87 років.

Варто зазначити, що сам саудівський король в останні роки мав проблеми зі здоров'ям. На початку цього тижня він переніс чергову операцію на хребті, а рік тому також змушений був поїхати на лікування в США.

Престол в Королівстві Саудівська Аравія успадковується не дітьми чинного монарха, а його братами. Як вважається, наступний у черзі на престолонаслідування - нинішній міністр внутрішніх справ Саудівської Аравії принц Наїф - зведений брат короля Абдулли. Відомо, що новому кронпринцу більше 70 років.

Читайте також:

Принцесу Бахрейну звинуватили у тортурах

Принц Гаррі осоромив королівську родину у Хорватії, скупавшись п'яним у басейні

Нащадок останнього імператора Німеччини одружився

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: