Російські геї приєдналися до мітингів "незгодних"

Активісти російського гей-руху примкнуть до акції опозиції, проведення якої, всупереч заборонам влади, заплановане 31 серпня на Тріумфальній площі в Москві.

Активісти російського гей-руху вирішили приєднатися до вже традиційної акції протесту, яку опозиція, представники якої називають себе "незгодними", збирається провести 31 серпня на Тріумфальній площі в Москві.

"31 серпня я і низка моїх соратників маємо намір особисто вийти на Тріумфальну площу в Москві разом з організаторами та учасниками "Стратегії-31", щоб висловити протест проти систематичних порушень права на свободу зборів в Росії", - заявив один з лідерів гей-руху Микола Алексєєв.

За словами Алексєєва, надалі активісти гей-руху розглянуть можливість свого входження до організаційного комітету "Стратегії-31", в рамках якої по 31-м числам опозиція проводить мітинги на захист 31-ї статті Конституції РФ. Ця стаття гарантує свободу зборів. Мітинги регулярно не вдається узгодити з владою, їх розганяє міліція.

Чергову акцію російська опозиція запланувала на Тріумфальній всупереч забороні московської влади, пов'язаній з початком реконструкції площі. Згідно з розпорядженням влади, проведення там будь-яких громадських заходів заборонено починаючи з 22 серпня 2010 року.

Читайте також:

Російські геї вийшли на парад в Берліні з портретами Путіна і Мєдвєдєва

У Москві міліція розігнала мітинг опозиції кийками

Проти міліції порушили справу за розгін опозиції у Петербурзі

У Москві пройшов наймасштабніший гей-парад за останні 5 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: