Розвідниця Анна Чапман стала товарним знаком

Чапман отримала товарні знаки на строк до серпня 2020 року. Надалі права Чапман на них можуть бути продовжені.

Анна Чапман зареєструвала у Роспатенті своє ім'я в якості товарного знака. Ім'я зареєстровано по декількох класах, у тому числі 14-му (метали, годинники, ювелірні вироби), 25-му (одяг та взуття), 32-му (пиво, води та інші напої), 33-му (алкоголь) і 41 -му (виховання, навчання, організація масових заходів). Реєстрація товарних знаків була завершена 28 січня.

Чапман отримала товарні знаки на строк до серпня 2020 року. Надалі права Чапман на них можуть бути продовжені. Що саме збирається робити з товарними знаками колишня розвідниця, поки невідомо.

Варто відзначити, що в середині 2010 року вже повідомлялося, що ляльки, що зображують Анну Чапман, вже з'явилися у продажу в США.

Раніше стало відомо, що своє ім'я в якості товарного знака зареєструвала депутат Держдуми Аліна Кабаєва. Вона також зареєструвала товарний знак "Лялька Аліна". Під цим брендом буде вироблено близько 500 подарункових ляльок.

Чапман після депортації із США до Росії досить швидко знайшла нову роботу. У жовтні 2010 року вона влаштувалася на роботу в Фондсервісбанк в якості радника президента. У грудні вона увійшла в громадську раду руху "Молода гвардія" Єдиної Росії ", а в січні стала телеведучою на каналі РЕН ТВ.

Читайте також:

Шпигунка Чапман дебютувала на телебаченні у спокусливій червоній сукні

Шпигунка Чапман стала політичною соратницею Путіна

Скандальна шпигунка Анна Чапман знайшла нову роботу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: