Сербська мафія в Іспанії вбила та з'їла бандита-зрадника

Дата публікації
Перегляди
2444
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Сербська мафія в Іспанії вбила та з'їла бандита-зрадника

Іспанська поліція звинуватила сербську мафію в канібалізмі

Поліція Мадрида арештувала групу мафіозі, яких звинувачують у вбивстві та людожерстві.

Мадридська поліція порушила кримінальну справу проти членів організованого злочинного угрупування з Сербії. Мафіозі звинувачують в тому, що вони вбили і з'їли одного зі своїх спільників, який їх зрадив.

За даними поліції, 37-річного Мілана Юришича запідозрили в тому, що вкрав гроші у злочинного клану Земун. Він спробував сховатися в Мадриді, але був знайдений і забитий до смерті.

Як з'ясувалося, після вбивства Лука Божович, який керував бандитами, змусив інших членів банди з'їсти останки загиблого.

Його кістки були викинуті в річку Мансанарес в столиці Іспанії та виявлені поліцією в 2009 році.

Наразі заарештовано всіх причетних до цього злочину. Замовник вбивства Сретко Калинич був затриманий в 2010 році в Загребі, а головного людожера Луку Божовича заарештували наприкінці лютого у Валенсії.

Саме в його квартирі були знайдені докази, які підтверджували причетність бандита до вбивства Юришича.

Клан Земун - банда, створена в Белграді. Вважається, що її членами були колишні югославські спецназівці, які в 1990-і роки переключилися на злочинну діяльність. Саме ця банда відповідальна за вбивство прем'єр-міністра Сербії Зорана Джинджича в березні 2003 році. Тоді ж сербська міліція розгромила угруповання, багато членів якого втекли за кордон.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2444
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація