США заполонив наркотик, який продається під виглядом "солі для ванн"

Наркологи в США б'ють на сполох через новий наркотик, який у половині штатів вільно продається в косметичних магазинах.

У США набув поширення новий вид наркотиків, який поширюється під виглядом "солі для ванн". За словами лікарів, застосування цих наркотиків має вкрай небезпечні й тривалі наслідки.

Наркотики мають вигляд порошку або маленьких кристалів і зовні не відрізняються від солі для ванн. Їх вдихають, курять і вводять внутрішньовенно.

За півроку токсикологічні центри США зареєстрували майже 3,5 тис. випадків використання "солі для ванн". На людей, які перебувають під дією наркотику, не діють навіть сильні дози заспокійливих засобів. Так, один чоловік з Індіани під впливом такої "солі" заліз флагшток біля дороги і кинувся на шосе.

Щонайменше 28 штатів США заборонили "солі для ванн". Однак в інших штатах наркотики, як і раніше, є у вільному продажу в косметичних магазинах. Повідомляється, що раніше "солі для ванн" з'явилися у Великобританії, де вони були заборонені в квітні 2010 року.

Експерти вважають, що наркотики могли потрапити в Америку з Китаю та Індії.

"Солі для ванн" містять хімікати і за складом близькі до штучної марихуани. На упаковках розміщено маркування "не для внутрішнього споживання", що допомагає обійти закон.

Місяць тому в Нью-Йорку відбулися перші арешти. У Манхеттені і Брукліні затримано продавців, які розповідали, як застосовувати "сіль для ванн" так, щоб її не було видно при проходженні тестів на наркотики.

Читайте також:

У США брудний кокаїн викликав спалах загадкової хвороби

В Ісландії сигарети продаватимуть тільки за рецептом лікаря

США зароблять на легалізації марихуани до 20 млрд доларів

Створено першу вакцину від наркозалежності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: