Трамп зустрівся з Кім Чен Ином. Президент США вперше в історії ступив на землю КНДР

Трамп зустрівся з Кім Чен Ином. Президент США вперше в історії ступив на землю КНДР

Трамп пишається зробленим.

30 червня президент США Дональд Трамп зустрівся із главою КНДР Кім Чен Ином у демілітаризованій зоні, що розділяє Південну та Північну Кореї. Спочатку вони потисли один одному руку над демаркаційною лінією.

Дональд Трамп, Кім Чен Ин
Associated Press

На запрошення лідера Північної Кореї Трамп перетнув лінію, що розділяє країни, та став першим чинним президентом США, який ступив на землю КНДР. 

Після цього лідери країн ступили назад до демілітаризованої зони та провели там закриту зустріч. Трамп заявив, що пишається тим, що перетнув кордон до Північної Кореї.

Трамп, Кым Чен Ин
Associated Press

У КНДР бували два експрезиденти США - Джиммі Картер 1994 та 2010 років та Білл Клінтон 2009-го. Обидва відвідали країну, коли вже залишили пост глави держави, пише CNN.

Трамп, Кім Чен Ин
Associated Press

Як відзначає ВВС, критики вже назвали цю зустріч чистим "політичним театром", але інші вважають, що вона може закласти підвалини майбутніх повноформатних переговорів. Сам Трамп раніше заявив, що ця зустріч з Кім Чен Ином покаже перспективи проведення третього саміту США і КНДР.

Трамп і Кім вперше зустрілися в червні 2018 року в Сінгапурі. Другий саміт відбувся в лютому 2019 року в столиці В'єтнаму Ханої, на ньому сторони не змогли досягти згоди в питанні про ядерне роззброєння Північної Кореї.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів