У Башкирії таємно поховали обезголовленого солдата

Дата публікації
Перегляди
5684
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Башкирії таємно поховали обезголовленого солдата

Солдат помер ще 12 серпня і на момент упізнання знаходився в Ростовській області. / Фото: ТСН

Батьки загиблого переконані, що він воював в Україні.

Минулої п'ятниці, 22 серпня, в Башкортостані в умовах секретності пройшли похорони обезголовленого солдата-контрактника Марселя Араттанова. Про це пише "Дождь" з посиланням на слова матері загиблого військового.

Повідомляється, що похорони відбулися ще 22 серпня в селі Новотаймасово Куюргузинського району республіки Башкортостан, де проживає його сім'я, однак відомо про цей випадок стало тільки сьогодні.

"Ми їздили на упізнання в Ростовську область, причому своїм ходом. Спочатку нам не говорили нічого. Ми не знали навіть, що він 12-го помер, ми 14-го почули. Додому привезли, поховали в день його народження - 22 серпня", - розповіла його мати.

Марсель Араттанов 1983 року народження служив у російських збройних силах за контрактом 13 років. Поступив на службу у військову частину 23132, яку в 2009 році перейменували у військову частину 65384.

За даними отриманої його рідними "похоронки", Араттанов загинув 12 серпня цього року. Причини і обставини його загибелі рідним достеменно невідомі. "Він же не на нашій території загинув, ми, як почули, на територію України вони вийшли", - розповіли вони.

Водночас, як розповіли жителі села Новотаймасово, похорони пройшли за мусульманським обрядом: для цього довелося витягнути тіло з цинкового гробу, обмити його і загорнути в марлю.

При відкритті гробу виявилося, що тіло Араттанова спотворене: у нього не було голови, тому рідним довелося впізнавати його за шрамами і родимками на тілі.

Як повідомлялося раніше, у РФ нарахували 400 поранених і вбитих російських солдат. У список імен, зібраний по крихтах, увійшли імена бійців декількох мотострілкових бригад.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5684
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація