У Ватикані дозволено секс з 12-річними дітьми

У католицькій державі Ватикан найнижчий вік сексуальної згоди в Європі - 12 років. Тобто з дітьми цього віку дорослі вже можуть мати статеві зв'язки.

У державі Ватикан найнижчий вік сексуальної згоди в Європі - 12 років. Це означає, що в цьому місті-державі дорослі можуть вступати у статеві стосунки з дванадцятирічним дітьми - за їхньою згодою.

Обговорення цього феномену підняла на своїх шпальтах німецька преса. Die Welt називає це "юридичним пережитком XIX століття". Адже тоді в італійському кримінальному праві вік сексуальної згоди становив 12 років, і коли в 1929 році Ватикан був заснований у своєму нинішньому вигляді, там був прийнятий італійський кримінальний кодекс.

З того часу до кодексу вносилися різні зміни, наприклад, була скасована смертна кара, але цієї статті зміни не торкнулися, хоча в Італії вік сексуальної згоди був підвищений до 14 років.

Дана колізія викликає суперечки в правознавців. Деякі, наприклад професор Манфред Новак з Відня, впевнені, що Католицька церква усвідомлено зберігає вік сексуальної згоди на такому низькому рівні. На підтвердження своєї думки Новак посилається на Мальту та Іспанію. На Мальті він такий же низький, а в Іспанії вік сексуальної згоди був збільшений з 12 до 13 років лише сім років тому. А як відомо, в Європі немає країн, більш прихильних до католицизму, ніж Мальта, Іспанія та Ватикан.

При цьому у світі триває бурхливе обговорення скандалів, пов'язаних з поширенням педофілії серед католицьких священиків. Днями мешканець американського штату Іллінойс подав судовий позов проти Ватикану і особисто Папи Римського Бенедикта XVI, яких звинуватив у потуранні домагань до дітей серед священиків.

Читайте також:

На Папу Римського подали до суду за сексуальне насильство

Церква відкрила "гарячу лінію" для жертв священиків-збоченців

Католицька церква Ірландії відкупилася від жертви священика-педофіла

В католицьких притулках дітей робили сексуальними рабами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: