В центрі Мінська роздавали "хрін від Лукашенка"

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В центрі Мінська роздавали "хрін від Лукашенка"

Багато мінчан лякалися маски Лукашенка / facebook.com/darashkevich

Білоруські активісти провели біля мінського ринку антиурядову акцію "Хрін вам від президента".

Біля ринку в центрі Мінська пройшла акція "Хрін вам від Лукашенка", організована активістами молодіжного крила руху "Говори правду".

Двоє молодих людей в масках із зображенням президента республіки Олександра Лукашенка протягом приблизно десяти хвилин роздавали перехожим хрін.

Акція закінчилася без затримань.

Як пише "Наша Ніва", "більшість людей лякалася Лукашенка і овочі не брала, менша частина все ж брала халявний хрін".

"Чому хрін? Тому що це відповідь на піар-акції Лукашенка. Заробіток в 500 доларів? Хрін вам! Відпустити політв'язнів? Хрін вам! Повернути відібрані пільги? Хрін вам!", - йдеться в заяві активістів.

Варто зазначити, що найчастіше опозиційні акції в Білорусі завершуються затриманнями. Так, влітку минулого року в Мінську та інших великих білоруських містах країни щосереди проходили так звані "мовчазні акції протесту": люди збиралися і не викрикували жодних гасел, а просто аплодували, таким чином висловлюючи свою незгоду із політикою президента Олександра Лукашенка.

Однак правоохоронні органи розцінили це як порушення громадського порядку і деяких учасників акцій затримували. За даними білоруських правозахисників, всього за час проведення таких акцій було затримано близько двох тисяч людей. У більшості їх карали адміністративними штрафами або арештами на строк до 15 діб.

Наступна публікація