Відома критик Путіна померла від інфаркту

Дата публікації
Перегляди
1863
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Відома критик Путіна померла від інфаркту

Марина Сальє присвятила ціле розслідування діяльності Володимира Путіна в органах влади Санкт-Петербурга / Фото: Радіо Свобода

Пішла з життя "бабуся російської демократії" Марина Сальє, яка викривала Путіна ще за часів його роботи в Північній столиці.

У Санкт-Петербурзі від широкого інфаркту померла політична діячка Марина Сальє, відома як активний критик Володимира Путіна. Її називали "бабусею російської демократії".

Марина Сальє - петербурзький політик, екс-голова Вільної демократичної партії Росії, член Партії народної свободи (ПАРНАС).

Була народним депутатом Росії з 1990 року до вересня 1993 року, учасницею Конституційної ради.

Активно критикувала діяльність Путіна ще з часів його роботи в мерії Петербурга. У 1992 році Сальє очолила комісію Санкт-Петербурзької міськради, яка була створена для розслідування його діяльності на посаді голови комітету із зовнішніх зв'язків.

Після того, як комісія представила результати розслідування, міськрада ухвалила резолюцію, що закликала мера відправити Путіна у відставку і доручити прокуратурі розслідувати підозри в корупції та розкраданні коштів. Мер проігнорував рекомендацію.

Сальє було 77 років.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1863
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація