Wikileaks дізнався, що бен Ладена не ховали в морі

Дата публікації
Перегляди
2462
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Wikileaks дізнався, що бен Ладена не ховали в морі

Тіло бен Ладена доставили в США літаком ЦРУ / Фото: blogs.abcnews.com

Лідера "Аль-Каїди" не ховали в морі, а доставили в США.

Серед кількох мільйонів секретних документів американської розвідувально-аналітичної компанії Stratfor, викрадених хакерами з групи Anonymous та опублікованих на сайті Wikileaks, виявилася переписка, що ставить під сумнів офіційну версію того, що сталося з тілом Усами бен Ладена.

Зокрема, якщо вірити опублікованим листів, лідера "Аль-Каїди" не ховали в морі, а доставили в США.

Як повідомляється, 2 травня, відразу ж після того, як американський президент Барак Обама відрапортував про знищення бен Ладена, глава Stratfor Джордж Фрідман відправив електронного листа віце-президенту компанії Фреду Бертону.

"За моїми даними, тіло вже у нас. Слава Богу!", - Пише він.

Бертон відповів, що тіло перебуває на борту літака ЦРУ, який доставить його до Інституту патології Збройних сил США в штаті Делавер.

Раніше стало відомо, що в листуванні співробітників Stratfor вказувалося, що лідер "Аль-Каїди" регулярно контактував з рядом високопоставлених представників військової розвідки Пакистану, коли протягом кількох років переховувався в цій країні. Зокрема, 12 співробітників пакистанської розвідки знали, де проживає міжнародний терорист. Зазначалося, що їхні прізвища відомі і США.

Зазначимо, що наприкінці лютого пакистанська влада знесла будинок, в якому ховався бен Ладен останні кілька років свого життя. Зроблено це було для того, щоб не перетворювати останню резиденцію терориста в місце масового паломництва його прихильників.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2462
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація