Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні створять єдиний туристичний портал

На сайті туристи зможуть отримати допомогу чи знайти потрібну інформацію.

В Україні створять єдиний туристичний портал, повідомляє Урядовий портал.

"Потрібно створити всі умови, щоб в Україну приїжджало якомога більше туристів. Це, звісно, сервіси. Дороги, будівництвом яких ми зараз активно займаємося. А також безпека. Саме тому створюється єдине вікно допомоги туристам. Щоб можна було звернутися з будь-яким питанням і отримати відповідь чи допомогу", - зазначив прем’єрміністр України Олексій Гончарук.

Єдиний портал працюватиме як онлайн, так і в телефонному режимі. Його роботу вже запустять до осені 2020 року. Більше того, будуть створені локальні туристично-інформаційні центри в регіонах. 

Як повідомили в Міністерстві культури, молоді та спорту, створено відповідне агентство, яке, зокрема, реалізовуватиме даний проєкт.

Нагадаємо, Україну включено до списку найкращих країн світу.

Відео Впродовж 2020 року українці матимуть 115 вихідних та святкових днів

Вже почалися різдвяні вихідні, які триватимуть аж до вівторка. За Святвечір, 6 січня, відпрацюємо у наступну суботу. А загалом  впродовж 2020 українці матимуть аж 115 вихідних та святкових днів - це майже третина усього року. Традиційно всі офіційні вихідні, які припадають на суботу-неділю, переноситимуть на понеділки. Так буде із 8 Березня, Великоднем, Трійцею і Днем Конституції.  

Впродовж 2020 року українці матимуть 115 вихідних та святкових днів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції