Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
За здоров'ям в санаторій "Шаян"

Україна має в своєму розпорядженні прекрасне, екологічно чисте місце - Закарпаття.

Якщо постійно залишатися в місті і при цьому невпинно працювати, то ознаки перевтоми незабаром дадуть про себе знати. Хронічне недосипання, нервозність, поганий настрій - це явний покажчик на необхідність в оздоровленні. Тільки вийшовши в ліс далеко від міста, вдасться повноцінно відновити свої сили. До всього іншого, саме для таких поїздок передбачається щорічна відпустка.

Україна має в своєму розпорядженні прекрасне, екологічно чисте місце - Закарпаття. Тут природа практично незаймана важкою промисловістю та іншими підприємствами. Санаторій "Шаян" є одним з небагатьох місць, де надається комплексне оздоровлення для всієї родини.

Сучасний санаторій "Шаян" для відпочинку будь-якого рівня

Чому обирають "Шаян"? Першою відповіддю буде місце розташування. Перебуваючи між горами, санаторій має неповторний мікроклімат. Відсутність сильних вітрів дозволяє кисню залишатися насиченим, тому всі відзначають чистоту повітря. Зима м'яка, а влітку немає відчуття надмірної спеки, яка характерна для мегаполісів.

Другим критерієм для туриста стає комфорт. Всі корпуси санаторію облицьовані, відремонтовані, а головне оснащені необхідною побутовою технікою. Діють два основних корпуса. Перший може запропонувати номери класу стандарт і люкс. Другий складається виключно з люксів. Як можна переконатися, всі умови для проживання сім'ї є.

санаторій "Шаян"_1

Номери мають у своєму розпорядженні:

    • декілька кімнат;

    • двоспальними ліжками;

    • меблями: тумбочками, шафами, м'яким диваном...;

    • побутовою технікою: телевізором, електрочайником, холодильником;

    • балконом;

    • душовою.

Крім природного оздоровлення: джерела термальних вод, прогулянки лісом, відсутність міського шуму пропонуються і такі послуги: масаж, механотерапія стоп, соляна кімната, ароматерапія, інгаляторій та багато іншого.

"Захiд Курорт" буде корисний тим, хто звик бронювати номери через інтернет. Цей сервіс допоможе організувати поїздку заздалегідь, купивши путівку в санаторій "Шаян".

Сервіс онлайн-бронювання "Захiд Курорт".

www.zahidkurort.com.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції