Тисячі жінок оголосили сексуальний страйк

Кенійські жінки, в тому числі і повії, тиждень відмовлятимуть чоловікам у сексі. Своєю акцією вони переслідують політичну мету.

В Кенії тисячі жінок домовилися тиждень відмовляти чоловікам в сексі з тим, щоб переконати лідерів країни припинити ворожнечу. До страйку також приєднаються повії, які тиждень не працюватимуть. Щоправда, останнім за це заплатили правозахисники.

Страйк оголосили представники коаліції 11 жіночих груп Кенії. Активісти закликали дружин перших осіб держави - президента Мваї Кібакі і прем'єр-міністра Раїли Одінги – приєднатися до них та утриматися від сексуальних стосунків зі своїми чоловіками. Утім, перші леді поки що не відреагували на запрошення.

"Ми переглянули все, що може примусити людей говорити, і зрозуміли, що відповідь - це секс. Секс не знає расової приналежності, не відноситься до якої-небудь політичної партії і є навіть в найбідніших будинках", - зазначила голова Жіночої організації розвитку (найбільшої організації країни із захисту прав жінок) Рукія Субоу.

Жінки сподіваються, що тижнева стриманість спонукатиме президента і прем'єра вирішити всі політичні розбіжності.

На виборах в Кенії в 2007 році перемогу з невеликою перевагою отримав Кібакі. Прихильники Одінги спровокували міжетнічні зіткнення, які привели до загибелі понад тисячі людей. Щоб припинити насильство, в 2008 році обидва колишні кандидати створили уряд національної єдності, але їм не вдалося повністю усунути всі суперечності.

Читайте також:

Британку засудили за стогони під час сексу

Повії пропонують секс-послуги за антикризовими цінами

Перукарка три дні ґвалтувала злодія, який спробував її пограбувати

Бородаті феміністки пікетували компанію L'Oreal в Парижі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: