У Казахстані жінка відстояла в суді право на 50 кішок

У Казахстані жінка відстояла в суді право на 50 кішок

Сусіди жінки поскаржились до суду на неприємний запах, а також на те, що тварини бруднять під'їзд. Суд обмежився лише тим, що зобов'язав жінку оформити на всіх кішок документи.

Ольга Мазур / Фото: Караван
Мешканка міста Павлодара (Казахстан) Ольга Мазур виграла суд проти своїх сусідів, які протестували проти того, що жінка тримає в квартирі велику кількість кішок. Вимоги людей, які закликали розігнати тварин, суд не підтримав.

Як повідомляється, жінка проживає у двокімнатній квартирі, разом з нею там мешкають 50 кішок. Сусіди скаржаться на неприємний запах, а також на те, що тварини бруднять під'їзд.

"Сморід стоїть страшний. А сьогодні в під'їзд заходиш - ось тобі, будь ласка, кішки нагадили просто посередині", - розповів сусід Василь Ромашкін.

Мешканці під'їзду просили власницю кішок позбутися тварин, а після того, як та відмовилася, звернулися до суду. Вони вимагали, щоб Мазур залишила собі лише одну кішку, а інших прибрала з квартири. Крім того, сусіди вимагали компенсації в 200 тисяч тенге (близько 1360 доларів).

Проте суд не підтримав ні першу, ні другу вимоги - доказів конкретної шкоди, завданої їм кішками, скаржники не представили. Суд обмежився лише тим, що зобов'язав жінку оформити на всіх кішок документи.

Сама Мазур задоволена таким рішенням задоволена. "Зараз кішкам просто зробимо паспорта і все. Про наявність паспортів нас ніхто заздалегідь не попереджав", - заявила вона.

Раніше господиня тварин відзначала, що хотіла відкрити притулок для бродячих кішок і собак, але не знайшла для цього грошей.

Читайте також:

Вчені розробили вакцину, яка захищає від алергії на кішок

Ведучого кулінарної передачі звільнили за страву з кішки

Господар п'ятивухої кішки відмовився знайомити її з трьохвухим турецьким котом

Повʼязані теми:

Наступна публікація