В Криму знайшли сліди апостола Андрія Первозванного

Дата публікації
Перегляди
2530
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Криму знайшли сліди апостола Андрія Первозванного

Віднайдений відбиток сліду / Фото: РИА Новости

Остаточний вердикт про походження слідів дасть геологічна експертиза.

 

Вдавлені в камінь відбитки людських ніг виявлені на території музею-заповідника Херсонес (Севастополь), представники Кримської єпархії УПЦ МП та Севастопольського благочиння назвали слідами ніг святого апостола Андрія Первозванного.

Згідно з церковним джерелам і "Степенній книзі", написаній в XVI столітті представниками православної церкви, апостол Андрій розмовляв з людьми про вчення Христа, стоячи на камені біля берега моря, і несподівано камінь став м'яким, як віск, і стопи святого закарбувалися на ньому.

Після цього дива багато хто увірував у вчення Ісуса Христа. Люди торкалися до цих відбитків і отримували духовне і фізичне зцілення. Після підкорення Криму татарами Херсонес був покинутий і святині забуті.

Читайте: Знайдено найдавнішу астрологічну таблицю для визначення долі

Настоятель Володимирського собору в Херсонесі протоієрей Сергій Халюта почув від однієї їх парафіянок, що на березі моря в камені закарбовані два сліди, схожі на людські, але правий видно гірше.

"Я сам подивився на ці сліди і відразу ж повідомив владиці кримському Лазарю, який прибув в Херсонес і особисто переконався в тому, що це людський слід у камені. Ми привели з собою експертів-криміналістів і замовили проведення медичної експертизи.

Результати підтвердили, що сліди в камені схожі на людські. А найголовніше - люди торкаються до цих відбитків і отримують зцілення від хвороб ", - сказав настоятель.

Остаточний вердикт про походження слідів дасть геологічна експертиза, яка вже проведена. Її результати стануть відомі за кілька тижнів.

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2530
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація