У Києві відкрився вертолітний майданчик

Міністр інфраструктури зауважив, що вертодромом зможуть користуватися всі охочі.

У Києві на Парковій дорозі відкрито вертолітний майданчик - вертодром "Дніпро-1" Центру адміністративно-ділової авіації.

"Вертодромом зможуть користуватися всі аварійні служби, зокрема Міністерство надзвичайних ситуацій і Міністерство охорони здоров'я, а кияни і гості столиці - замовити чартерні рейси або купити квиток на вертоліт, який літатиме між аеропортом "Бориспіль" і власне майданчиком "Дніпро-1", - зазначив на церемонії відкриття Центру міністр інфраструктури Борис Колесніков.

Як повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури, у середу, 6 червня інвесторами здано в експлуатацію дві черги з п'яти цієї споруди.

Новий вертодром може стати в нагоді вже і під час Євро-2012 - у разі виникнення надзвичайних ситуацій Центр адміністративно-ділової авіації забезпечить надання екстреної допомоги.

Крім цього, вертодром може використовуватися і для прийому офіційних делегацій.

Центр адміністративно-ділової авіації відпрацьовував надання екстреної допомоги / Фото: Міністерство інфраструктури України
Зазначимо, вертодром Центру адміністративно-ділової авіації розрахований на прийом важких вертольотів вагою до 13 тонн, сертифікованих за категорією "А", зокрема, Мі-8, які експлуатуються Міністерством надзвичайних ситуацій.

Конструктивна частина вертодрому, а також кілька рівнів підпірних стін уздовж ділянки спроектовано так, щоб укріпити схили і не допустити сповзання ґрунту.

Будівництво Центру адміністративно-ділової авіації почалося в жовтні 2010 року. Замовник будівництва - ТОВ "Амадеус Ко", генеральний підрядник - спільне українсько-французьке підприємство з іноземними інвестиціями ТОВ "Основа-Солсіф".

Під будівництво було відведено земельну ділянку площею 2,1839 га.

Повʼязані теми:

Наступна публікація