Мазурок перетворив людний парк на прокляте місце

Мазурок перетворив людний парк на прокляте місце

Тепер перехожих тут значно менше / Фото: Сегодня

У парку більше не вигулюють собак, а бомжі навіть перестали збирати пляшки.

Парк, в якому два дні тому знайшли тіло Мазурка, повністю спорожнів. Міліціонери гуляють там на самоті, нудьгуючи, скаржаться, що навіть опитати нікого.

Зі спортсменів на "бігових" доріжках тепер можна побачити лише кілька людей. "Зазвичай нас тут багато, - говорить місцевий житель Микола. - Але після НП всі обходять цей сквер десятою дорогою. Намотують кола по району, поки все не вщухне", пише КП в Україні.

Зникли з парку і "собачники", хоча зазвичай вони виходять на прогулянку сюди один за іншим.

Місцевий двірник скаржиться: Навіть бомжі не заходять. Порожніх пляшок тепер повно - мені роботи додалося".

Раніше з цього шляху люди скорочували дорогу до станції метро Сирець. Тепер перехожих тут значно менше.

"Біжиш на роботу - на стежці оперативник. Ставить питання, записує свідчення. На це йде хвилин двадцять, - скаржиться Анатолій, який звик ходити через ліс до метро. - Йдеш далі - у містка ще один оперативник. Ти йому сказав: "Я тільки що дав свідчення!" Він у відповідь: "Ну, давайте ще разок запишемо". І знову втрачаєш двадцять хвилин. В результаті ти скрізь запізнився. Кому це треба?"

Ще донедавна людний парк відразу перетворився в "прокляте" місце. Тим більше що після смерті Мазурка по інший бік залізничного полотна міліція виявила тут ще один труп - 38-річного чоловіка, який перебуває в розшуку з 8 серпня.

В тому, що в Сирецькому лісі було знайдено тіло Ярослава Мазурка, сумнівів немає. "Перевіркою криміналістичних обліків встановлено, що відбитки пальців рук загиблого, виявленого 7 листопада в лісопарковій зоні, ідентичні слідів пальців рук, вилучених під час огляду місця події - вбивства охоронців ТРЦ "Караван", - говориться в офіційному повідомленні прес-служби МВС України. Останнє слово залишається за експертизою ДНК, але це вже буде чиста формальність.

Повʼязані теми:

Наступна публікація