Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сайт EX.UA запрацював

Однак поки неможливо скачати будь-які файли.

У ніч проти п'ятниці, 3 лютого, популярний український файлообмінник EX.UA запрацював.

Після опівночі сайт ресурсу почав завантажуватися, однак наразі неможливо скачати будь-які файли. Опція перегляду відео-файлів та прослуховування музики онлайн також недоступна.

Ресурс інформує, що "файли тимчасово недоступні".

Адміністратори сайту в першу чергу підключили каталог. Сайт працює не в штатному режимі, тривають відновлювальні роботи. Скільки вони триватимуть – наразі не відомо.

Нагадаємо, юристи юридичної компанiї, якi захищають iнтереси EХ.UA, намагаються повернути вилученi пiд час обшукiв 200 серверiв.

Раніше повідомлялося, що компанія Imena.UA розблокувала домен EX.UA, і сайт має відновити свою роботу протягом 24 годин.

До цього в четвер, 2 лютого, МВС відкликала вимогу про блокування домену Ex.ua.

При цьому міліція повідомила, що кримінальну справу про порушення прав інтелектуальної власності продовжать розслідувати.

У МВС повідомили, що справа була порушена за фактом розміщення на порталі п'ятьма невстановленими особами контрафактної продукції компанії Adobe. Суму збитку позивач оцінив у 180 тисяч грн.

Раніше МВС заявили, що кримінальну справу проти EX.UA порушили через звернення власників інтелектуальних прав, серед яких телеканал "1+1", компанії Microsoft, Adobe Systems і Graphisoft. "1+1" і "Майкрософт-Україна" заперечили, що хотіли закрити файлообмінник.

Файлообмінник EX.UA стал недоступним з 31 січня. На те, що власникам інкримінують порушення авторських прав представник сайту Юрій Пісковий заявив, що файлообмінник співпрацював із правовласниками і за першою їх вимогою видаляв піратську інформацію.

Залиште свій коментар

Вибір редакції