Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Суд над Януковичем знову відклали

Захисники президента-утікача вирушили у відрядження.

Оболонський районний суд столиці знову переніс розгляд справи про державну зраду екс-президента Віктора Януковича на тиждень. Наступне засідання відбудеться 17 січня, повідомив головуючий суддя Владислав Дев'ятко.

На початку засідання він зазначив, що отримав клопотання з боку представників екс-президента.

"Надійшло клопотання про те, що захисники відбули у відрядження", - повідомив він.

Водночас представник обвинувачення подав клопотання, в якому просить провести комплексну портретну експертизу фільму "Крим. Шлях на батьківщину" для підтвердження осіб вищого керівництва РФ.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що прес-секретарем передвиборчого штабу Володимира Путіна стане Андрій Кондрашов, який є автором тієї самої ленти про Крим. Її було знято у березні 2015 року. А йдеться там про приєднання Криму до Росії після його анексії. Путін особисто дав для фільму інтерв'ю, в якому розповів  про участь російського спецназу у привласненні півострова та назвав його "приєднання" законним. 

ВідеоУ суді про державну зраду Януковича встановлюють точну хронологію подій захоплення Криму

Допит свідків триває. Зараз у суді допитують Андрія Сенченка – колишнього представника президента України в Криму. Він описав усю хронологію захоплені півострова, як захоплювали військові частини та блокували кораблі за участі збройних сил РФ.

У суді про державну зраду Януковича встановлюють точну хронологію подій захоплення Криму

Залиште свій коментар

Вибір редакції