У харківській школі важко отруїлися діти

Школярі різного віку потрапили до лікарні, деякі навіть до реанімації.

У Харкові семеро дітей з однієї школи потрапили до лікарні з симптомами отруєння. Двоє з них опинилися у реанімації, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Учень третього класу Михайло Пустовий каже, що зле йому стало вранці. "Блював, пронос, почала голова боліти, живіт", - розповів він. Напередодні він поїв у шкільній їдальні плов із салатом. "Дала йому марганець – він випив. Пішов мультики дивитися, потім вибіг і почав фонтаном блювати. Це тривало безкінечно, почала йти жовч. Я дивлюся – він почав уже очі під лоб закочувати, як втрачати свідомість", - каже мати хворої дитини Світлана Бабаєва.

У Харкові семеро дітей з однієї школи потрапили до лікарні

Двоє з них одразу до реанімації. Усі з симптомами отруєння. Батьки кажуть, що потерпілих значно більше, просто не всі звернулися до лікарів. Що стало причиною масового захворювання, намагалися з'ясувати наші кореспонденти.

Медики кажуть, що діти до них надходять після тривалої блювоти зневодненими та з інтоксикацією. "При надходженні більшість дітей у тяжкому ступені протікання хвороби", - твердить головний лікар обласної інфекційної клінічної лікарні Дмитро Кухар. Попередній діагноз медиків – гастроентереколіт. Точний діагноз лікарі буде встановлено після отримання результатів лабораторних досліджень.

Батьки школярів кажуть, що до лікарні звернулися далеко не всі. Дітей, у яких хвороба протікала легшее, батьки лікували вдома промиванням шлунку і таблетками. Школу, попри цей випадок і невизначеність його причин, не закрили. У навчальному закладі працює спеціальна комісія, також там провели санітарну обробку їдальні та всіх приміщень. "Дати відповідь, чому це сталося, до офіційного рішення комісії я не можу. Зараз у школі працюють медики, лікарі санітарної служби, управління освіти. Я офіційно заявляю, що всі винуваті будуть покарані", - заявила директор школи Олена Тахтаулова.

Наприкінці серпня масове отруєння сталося в Ужгороді. Там після відвідання відомого готельно-ресторанного комплексу госпіталізували 21 людину.

Кореспондент ТСН Світлана Федчун

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: