Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Україна продасть Саудівській Аравії 30 літаків Ан-178

Сьогодні був підписаний відповідний меморандум між Україною та Королівством.

Україна поставить військово-повітряним силам Саудівської Аравії 30 нових військово-транспортних літаках Ан-178 з вантажопідйомністю 18 тонн.

Про підписання меморандуму між ДП "Антонов" і "ТAQNIA AERONAUTICS" повідомив президент компанії Алі Мохамед Аль-Гамбія.

"Ми вже підписали відповідні документи щодо взаємодії з проектом нового транспортного літака Ан−132 і щодо спільного просування спеціальних варіантів літака Ан−148. Вибір на користь Ан−178 ми зробили, беручи до уваги хороші характеристики цього літака. Його значними перевагами порівняно з іншими літаками цього класу є ціна і низькі експлуатаційні витрати. Ми також будемо реалізовувати спільну маркетингову політику із просування Ан−178 на ринки інших країн близькосхідного регіону, а потім плануємо спільне виробництво цих машин", - заявив Аль-Гамбія.

Своєю чергою, віце-президент ДП "Антонов" Олександр Коцюба зазначив, що "сьогоднішня подія стала ще одним підтвердженням взаємного прагнення України та Королівства до розвитку стратегічного партнерства в галузі літакобудування. Підписання меморандуму підтверджує, що Ан−178 – сучасний, надійний і функціональний літак, який викликає інтерес у потенційних замовників".

Залиште свій коментар

Вибір редакції