На Луганщині 2 чоловіків викрали 2 підлітків

На Луганщині 2 чоловіків викрали 2 підлітків

Хлопці пробули добу у полоні – без їжі, без води й побиті. Викрадачі вибивали з них зізнання у крадіжці мобільного телефону. Через дві доби вони самі опинилися в міліції.

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie