На Луганщині 2 чоловіків викрали 2 підлітків
Хлопці пробули добу у полоні – без їжі, без води й побиті. Викрадачі вибивали з них зізнання у крадіжці мобільного телефону. Через дві доби вони самі опинилися в міліції.
Хлопці пробули добу у полоні – без їжі, без води й побиті. Викрадачі вибивали з них зізнання у крадіжці мобільного телефону. Через дві доби вони самі опинилися в міліції.