Аценітє красоту ігри

Дата публікації
Перегляди
4750
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Аценітє красоту ігри

Роман Чайка

Був би у нас Рейхстаг – його точно підпалили б до виборів. Але оскільки такого немає, то лишається лише молитися, щоб вони швидше відбулися із найменшою кількістю жертв серед мирного населення

Як і обіцяв гарант Янукович публічно, що Клюєв А.П. не буде очолювати виборчий штаб , так і зробив: А.П. Клюєв очолив штаб. Тривалі аплодисменти. Зал регіоналів встає. Овація.

Адже принцип з буремних 90-их "пацан сказав – пацан зробив", який залишається наріжним каменем реформ та всякого покращення, ніким не скасовувався. Усе як у вікопомному 2004-му – Клюєв рулить, а Тігіпко віддуватиметься на телекамери.

Ну що, восени подивимося рімейк: братва молотками трощить голови виборцям під ЦВК, Петрович? А може Ківалова повернути до виборчкому, бо народна речівка без діла пропаде?

Хоча креатив-2012 просто балує нас різноманіттям: чотири вибухові урни усе таки крутіше, ніж граната під ноги Вітренко у 1999-му!

То дурне, що вибухи без вражаючої начинки та оболонки. Зате правоохоронний БТР викотився на вулиці ще задовго до першої детонації. Професіонали діють на випередження небезпеки, каму шо ні ясно?

А чим короткометражка від Лук'янівка Пікчерз не нове слово у вітчизняному кіномистецтві?! Актриса а-ля Тимошенко трошки зависока звичайно і переграє, вихиляючи стегнами мов спортсменка з Окружної, та й мужчинка у ролі плюгавенького Власенка трохи занадто лисуватий Казанова. Але який поцілунок у фіналі! Як у німому сінема доби Чарлі Чапліна.

І головне яка координація рухів – як казали в молоді роки нинішніх олігархів: "стежте за руками". І з цього моменту почалося фантастичне "синхронне інформаційне плавання".

Побиття ЗК №1 – і тут же презентація фільму "Жагучий цілунок", тільки Карпачова фотознімки побоїв демонструє – тут же розривні урни, а у парламенті замість рішень по протидії тероризму - урядова Лутковська водно- мить дає клятву омбудсмена.

Під луну від вибухів та крики "ганьба" обіцяє захищати права людини до останнього удару у "праву сторону черевної стінки". Як каже нерукотворний Чечетов: "Аценітє красоту ігри!".

Але "випадкова" синхронність (ну просто такий збіг подій), ніщо у порівнянні з поясненнями, які одночасно почали давати тюремщики, прокурори, міліціонери і на закуску ще й телевізійний Кернес, що виконує функції харківського Ґєпи.

Різнобій та "нестиковочки" пояснень і оправдань, версій та причин від регіональних та столичних охоронців порядку і законності вималював епічну картину шизофренії. Тексти були "нємножко по-дєбільному напісани".

А озвучені ще гірше - без акторського хисту. Станіславський би ридав перед українським телевізором того вечора. Видно, що часу на репетиції не було. З усього цього криваво-цинічного камеді-клаба усім нам мало б бути очевидним, що Тимошенко знову в усьому винувата сама.

А от усі довкола держави, їх політики, дипломати, прем'єри й президенти просто заангажовані "юлефани й юлеботи" і всі вони помиляються, із Путіним включно.

А хіба у ЦЕ не повірить українець?! Судячи з результатів виборів та соціології кількість розумово ослаблених статистичних одиниць таки дотягує до 20 %, але ж цього замало для "єдіномислія".

Хоча…є віками перевірений рецепт: що не вкладається в голови пропагандою та брехнею, то легко засвоюється під дією тотального страху.

От після вибухів на Каширському шосе в Москві швидко знайшли винуватців - увесь чеченський народ вписали в графу "терористів". А які після цього були "вибори" - просто суголосна хорова пісня!

Такий варіант "призначення" потрібних винуватців уже кипить у певних головах і гарячою парою з-під кришки виривається назовні:

Маховик ідіотизму запущено: "Ат вінта!"

Ото ж, якщо навіть припустити, що за всіма цими подіями не стоять політичні організатори, то бузувірський цинізм, з яким політична "еліта" використала 29 покалічених дніпропетровців, видає кризового режисера.

Був би у нас Рейхстаг – його точно підпалили б до виборів. Але оскільки такого немає, то лишається лише молитися, щоб вони швидше відбулися із найменшою кількістю жертв серед мирного населення.

Бо цю "державну еліту" народ вже давно розкусив, навіть пісню склав: "оженився дурний та взяв біснувату, та не знали що робити - підпалили хату".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4750
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація