Яким буде для вас вересень 2020 року

Для того, щоб визначити, яким для вас буде вересень 2020 року, вам треба розрахувати своє особисте число.

Кожен місяць має власний ритм і, навчившись визначати своє особисте число, ви можете дізнатися, які питання зможете вирішити цього місяця найкращим чином, а від чого вам ліпше відмовитися. Любов, справи, зустрічі, дискусії, придбання і дослідження будуть успішними, якщо початок їм лежить у потрібний момент.

Для того, щоб визначити, яким для вас буде вересень 2020 року, вам треба розрахувати своє особисте число. Особисте число — це сума чисел ваших місяця та дні народження, згорнута до однозначного числа (від 1 до 9).

Наприклад, якщо ви народилися 29 листопада, тоді вам треба спочатку визначити число місяця, для цього треба записати місяць листопада як число 11, а потім зробити наступні обчислення 1+1= 2. Число місяця народження 2. Тепер ми повинні скласти цифри 2 і 9 в вашому дні народження отримуємо 2+9 =11=1+1=2; Число дня народження 2. Тепер додаємо число місяця народження 2 і число дня народження 2 й отримуємо особисте число. 2+2=4. Ваше особисте число 4.

Розглянемо значення вересня 2020 року для людей з особистими числами від 1 до 9.

Для людей з особистим числом 1

У цьому місяці вас чекає багато змін — багато потрібно врегулювати. Будьте готові до негайних дій. Зміни можуть торкнутися вашого будинку або вашої кар'єри. Та які б не були зміни, якщо ви постійно зберігаєте здатність прийняти їх і пристосуватися до них, вони будуть вам тільки на користь. Підлаштовуйтеся до вимог ситуації. Місяць не сприяє просуванню в кар'єрі. Недовговічність і втрати будуть характеризувати проєкти, в які ви будете залучені. Ліпше відмовитися від інвестицій і дорогих покупок. Несприятливо для укладення шлюбу і романтичних знайомств.

Розслабтеся і зустрічайте несподіванки у всеозброєнні.

У цьому місяці вас будуть переповнювати емоції. Будете змушені приймати швидкі рішення і пристосовуватися до обставин. Використовуйте надаються можливості й обміркуйте нові ідеї. Настане інше, більш сприятливе для вас час, буде ваш щасливий випадок. Планові операції ліпше перенести.

Для людей з особистим числом 2

Цей місяць проходить під знаком взаєморозуміння і гармонії. Гарний час — можна відпочити і знайти душевний спокій, а також насолодитися взаєморозумінням з тими, хто вам доріг. Займіться облаштуванням будинку, квартири, офісу. Особливо вас буде радувати все піднесене і прекрасне, і перш за все — мистецтво.

На перший план вийдуть сімейне життя, стосунки з родичами і друзями. Це сприятливий час, щоб залагодити всі непорозуміння. Запрошуйте друзів і знайомих до себе додому. Для багатьох з'явиться можливість створити в домашньому колі теплу і дружню атмосферу. Якщо ви в шлюбі, вас чекають зміни, можливо, навіть розлучення.

Вересень — хороший місяць для розв'язання питань кар'єри та розширення бізнесу. Бажано це зробити до 10 вересня. Ви не повинні втрачати свій шанс. Приділіть увагу своїм захопленням і хобі. У цьому місяці важливо зміцнити здоров'я і добре провести час, бажано на природі. Ліпше  відмовитися від планових операцій після 9 вересня.

Для людей з особистим числом 3

Складний місяць, особливо після 10 вересня. Настав час для самоаналізу, навчання, медитацій. Бажано розібратися в питаннях, які вас хвилюють з початку року. Зосередьтеся на процесі пізнання. Для багатьох зараз дуже вдалий час, щоб не тільки приділити увагу навчанню, консультуванню, а й зайнятися духовними або езотеричними практиками.

Довіряйте своїй інтуїції для визначення ваших справжніх цілей і шляхів їх досягнення. Зараз ліпше уникати активних дій. Бажано не робити великих придбань, не інвестувати і не брати кредити. Намагайтеся не давати волю роздратуванню, гніву. Уникайте надмірної критики і невдоволення. Це несприятливий місяць для укладення шлюбу і розлучення. Можлива депресія. Ліпше нічого нового не починати. У вересні бажано добре відпочити, щоб відновити душевні сили і здоров'я. Планові операції варто перенести.

Для людей з особистим числом 4

Місяць можливостей і успіху. Ви переконаєтеся, що тепер вам нема чого турбуватися про своє фінансове становище — все, що вам потрібно, виявиться під рукою. Прийшов час просунутися в кар'єрному зростанні і показати всім, на що ви здатні. Не важливо, де ви зараз і яке займаєте місце, ви повинні проявити себе. Можлива фінансова допомога. Зосередьтеся на всьому, про що ви коли-небудь мріяли. Нестандартні рішення і осяяння приведуть до успіху. Бажано активно просувати свій бізнес. Серйозні зусилля з вашого боку покваплять розвиток подій.

Доля прихильна до вас зараз і подбає про те, щоб ви успішно розв'язувати складні ділові питання і здійснили свої мрії. Ліпше, щоб усі питання з кар'єрою, бізнесом і фінансами вирішилися до 10 вересня. Приділіть увагу родині та близьким. Уникайте зарозумілості, намагайтеся не говорити про свої плани. Не забувайте про тих, хто не такий щасливий, як ви: ділите з ними свої багатство, владу і знання

Для людей з особистим числом 5

Наступив місяць сповіщає про завершення старого етапу і про наближення нового. Намагайтеся не починати нових проектів. Несприятливо для фінансових вкладень і просування кар'єрними сходами, особливо після 10 вересня. Займіться аналізом того, що відбувається.

Сприймайте цей місяць як необхідну стадію очищення. Намагайтеся завершити справи, які Ви почали раніше. Розв'язуйте поточні питання. Водночас спирайтеся на інтуїцію. Це дозволить вам правильно приймати рішення. Завершіть непотрібні зв'язку. Не приймайте зараз чужі проблеми занадто близько до серця.

Уникайте суперечок, не піддавайтеся гніву, бо будь-яка тріщина у відносинах може надалі заглибитися. Слідкуйте за збереженням своїх речей, носіть з собою менше готівки. Будьте милосердні, але уникайте людей, які оббирає вас і нічого не дають натомість. Подібні відносини руйнівні і нічого доброго не принесуть. Займіться профілактикою свого здоров'я. У вересні ліпше відмовитися від планових операцій. Це не дуже хороший місяць для романтичного знайомства.

Для людей з особистим числом 6

Місяць для початку нового, активних дій і здійснення планів. Звертайте увагу на нові проєкти, ідеї, методи і пропозиції. Перш за все ретельно обміркуйте всі проєкти. Хороший місяць для спілкування, а також для зустрічей зі старими і новими клієнтами, колегами та партнерами. Якщо ви були в сварці з вашою другою половинкою, настав час помиритися.

Колишні ділові зв'язки принесуть нові можливості. Активно реалізуйте свої ідеї. Проявіть свою унікальність і особистий вплив. У вересні перед вами відкриються багато дверей, ви завоюєте розташування людей з великими можливостями. Будьте пильні й остерігайтеся шахраїв. Ви швидко зумієте розкусити сумнівних особистостей і не станете втрачати час на таких людей.

Розраховуйте тільки на себе і успіх вам забезпечений. Скористайтеся своїми лідерськими і організаторськими здібностями. Не пропустіть сприятливий для вас момент — зволікання буде вам на шкоду.

Для людей з особистим числом 7

Ключ до цього місяця — співпраця, а не лідерство. Оскільки попередній місяць був для вас місяцем дії і лідерства в усіх сферах, поточний місяць, що вимагає взаємодії, може здатися вам кілька виснажливим. Співпрацюйте з іншими людьми і допомагайте їм. До 10 вересня сприятливий час для переговорів і підписання договорів. Віддавайте перевагу практичним, розумниим і доцільним способам дій. Ви відкриєте для себе чимало нового, як у сфері ідей, так і практики, Отриманий досвід в майбутньому принесе вам користь. Місяць вдалий тільки для спільних праць і взаємодопомоги.

Бажано зменшити темп. Приймайте запрошення і добре проводьте час. Постарайтеся побачити своїх друзів, співробітників і знайомих і залагодити розбіжності. Не треба рухатися проти течії, і якщо виникають якісь проблеми, зверніться за порадою до близьких. Можете розв'язувати питання сім'ї та бізнесу. сприятливо для романтичного знайомства. Ліпше відмовитися від планових операцій після 9 вересня. Судові позови можна подавати до 10 вересня.

Для людей з особистим числом 8

У вересні Вас закрутить карусель зустрічей і розваг. Це час для самовираження, отримання задоволення і придбання подарунків. Ви опинитеся в центрі уваги і зможете чудово виразити себе. Постарайтеся скористатися своїми талантами. Ви будете дуже задоволені вашої зростанням популярності. Поділіться з іншими людьми своїми ідеями, роздумами, надіями. Той, хто може допомогти вам, напевно виявиться в їх числі. Проявляйте свою особистість і таланти. Шукайте людей зі схожими схильностями, і ви будете винагороджені їхньою дружбою.

Приймайте всі запрошення на прийоми і вечірки, які можуть сприяти успішному здійсненню ваших задумів. Якщо ви в шлюбі, то прийшов час зміцнити союз і зміцнити взаєморозуміння з чоловіком або дружиною. Ліпше відмовитися від планових операцій після 9 вересня.

Для людей з особистим числом 9

Настав час братися за роботу. Місяць наполегливої праці і доцільного застосування ваших сил. Бажано забути про розваги і на початку місяця подумати, як ви можете поліпшити результати роботи, щоб зміцнити свою позицію. Те, чого ви досягнете зараз, послужить міцною основою для того, що ви хочете знайти в майбутньому. Ви можете будувати плани щодо будинку, який заведете, відпустки, про який давно мрієте. Якщо ви в шлюбі, то прийшов час зміцнити ваш союз і встановити взаєморозуміння з чоловіком або дружиною.

Не витрачайте час на дрібниці — зараз важливі довговічні речі та зв'язки довготривалого характеру: стійка кар'єра, надійна особисте життя. Однак не допускайте дурниць і зайвих вільностей, які можуть зашкодити вашій кар'єрі або особистим інтересам. Приділіть увагу здоров'ю. Ліпше відмовитися від планових операцій після 9 вересня.

Читайте також: Що зірки нам пророкують: гороскоп на вересень 2020 року

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів