Вогневий контакт відбувався близько п'яти хвилин.

Ворожа диверсійно-розвідувальна група (ДРГ) намагалася прорватися на позиції українських військових поблизу Гранітного

Про це повідомляє прес-центр Міністерства оборони України.

Командир механізованої роти однієї із механізованих бригад розповів, що днями ворожа ДРГ на легковому автомобільному транспорті намагалася заїхати в район опорників українських бійців.

Зазначається, що вони залишили автомобіль і в пішому порядку пересувалися уночі у напрямку до наших позицій. Їх виявили наші військові.

"Близько опівночі, поблизу позицій на нашому напрямку за який ми відповідаємо, військовослужбовці бригади у тепловізор помітили ворожу ДРГ у кількості 6 осіб. Було зроблено попереджувальні постріли щоби уникнути ймовірності, що це могло бути цивільне населення. Неадекватна поведінка цих осіб після попереджувальних пострілів допомогла нам визначити, що ці люди зі зброєю належать до ДРГ противника. Вони не втікали, а навпаки — почали рух в наш бік. Була застосована стрілецька зброя по ворогу, який рухався в нашу сторону. ДРГ противника відступила", — розповів він.

Він також додав, що вогневий контакт відбувався близько п'яти хвилин.

"Ми спостерігали за ними та визначили напрямок їхнього руху. Зараз перевіряємо ці напрями з саперами на наявність вибухонебезпечних предметів і за наказом командира перекриємо цей напрямок і спостерігатимемо далі за ворогом", — наголосив офіцер.

За його словами, від наших військовослужбовців, які утримували ці позиції раніше він дізнався, що поява ворожих ДРГ на цьому напрямку не перша. У них теж були вогневі контакти із ворогом.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у районі проведення АТО українські військові знешкодили ДРГ противника. Було ліквідовано двох бойовиків, ще чотирьох затримано.

Залиште свій коментар