Магія осіннього рівнодення

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Час, коли день і ніч стають рівними – найвдаліший для набуття нових зв'язків і любовних зізнань.

Вже завтра відбудеться осінній сонцеворот – цього року він припадає на 22 вересня. Осіннім сонцеворотом наші предки слов'яни називали астрономічну подію осіннього рівнодення. За їхніми уявленнями цього дня літнє сонце, яке вони називали Семиярилом, змінюється осіннім сонцем – Сивояром. Це "сезонні" імена бога весняного сонця Ярила. Давні слов'яни вважали, що влітку він стає всемеро сильнішим, а взимку – старим, сивим та мудрим.  

Погляд астрономів та астрологів

В осінній сонцеворот Сонце перетинає небесний екватор і переходить з північної півкулі в південну. Цього дня земна вісь в займе вертикальне положення щодо Сонця, тривалість дня і ночі на всій Землі буде приблизно однаковою і дорівнюватиме 12 годинам. У день рівнодення Сонце сходить майже точно на сході і заходить майже точно на заході. Вересневе рівнодення є початком астрономічної осені в північній півкулі. Від завтра ніч буде довшою, ніж день - аж до наступного рівнодення, весняного.

Для астрологів цей прикметний ще й тим, що Сонце вступає в зодіакальний знак Терезів, символіка яких – баланс, гармонія, рівновага. Цей знак управляється Венерою і Сатурном. Планетарні енергії цього знаку спрямовані на гармонізацію любовних і сімейних стосунків.

День осіннього рівнодення – найвдаліший час для набуття нових зв'язків, корисних контактів – нових ділових партнерів, компаньйонів. Це час сприятливий для початку будь-якого спільного проекту, співпраці, для влаштування на роботу.

Також це сприятливий час для одруження, заручин, любовних зізнань. Відносини, закріплені в день осіннього рівнодення, гармонійні і довговічні. У цей день добре займатися творчою роботою – це найбільш сприятливий час для створення якогось шедевра.

Традиції

В давнину люди урочисто відзначали день осіннього рівнодення, знаючи, що зміни в природі відповідають і внутрішнім змінам. Свято символізувало збір врожаю і гармонію природи.

Традиційно наші слов'янські предки відзначали день осіннього рівнодення гуляннями та веселощами, готували різноманітні смачні страви, пекли пироги. Дякувати богам і Всесвіту за хороший урожай.

Вважалося, що з цього дня можна рвати горобину. Горобина шанувалася як уособлення сонця, енергії добра, благополуччя і здоров'я. Гілочки горобини як обереги розвішували по всьому дому, над вхідними дверима – для захисту дому, на кухні – для достатку в родині, в дитячій кімнаті – для здоров'я та гармонійного розвитку дітей, в спальні – для поліпшення стосунків між подружжям.

Ритуали на осіннє рівнодення

Подякуйте за все хороше, що у вас було в цьому році, за те, чого ви зуміли досягти, за всі позитивні моменти і радості, які надавали вам впевненості і сил для руху вперед. Навіть якщо вам довелося зіткнутися з труднощами, труднощі – цінний досвід, без якого неможливо побудувати світле майбутнє. Подякуйте всім, хто надавав допомогу, підтримував порадою, теплими словами. А тих, хто заподіяв вам біль – простіть і відпустіть, а разом з ними відпустіть всі свої образи.

Спечіть пиріг благополуччя. Для того, щоб наступний рік був багатим на врожай, приніс вам багато радості, любов і здоров'я у день осіннього рівнодення – спечіть пиріг. Це буде символізувати ваш достаток, благополуччя, любов і сімейне життя. Пиріг з капустою – символ грошової удачі, стабільних доходів в наступному році, пиріг з м'ясом символізуватиме успіх в кар'єрі, вдале рішення ділових питань, а пиріг з ягодами – сімейне благополуччя.

Залучайте любов. На осіннє рівнодення здійснюють ритуал, який допоможе в майбутньому році знайти любов. Ритуал полягає у створенні пари. Це означає, що якщо у вас є якийсь особистий предмет, потрібно придбати йому пару, тобто предмет для свого майбутнього обранця. Це може бути ще одна подушка, зубна щітка, рушник тощо.

Успіхів вам, гармонії, любові, достатку і щастя!

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції